large violator kush 1 6495901

Violator Kush Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Skrzyżowanie Malana Charas z czystym Hindu Kushem dało początek Violator Kush. Jest to szczep dominujący w geny Indica. Ta roślina rośnie krótko z dużymi liśćmi, dużymi łodygami i rozwiniętymi bocznymi gałęziami, które będą musiały być wspierane. Violator Kush wykazuje niezwykłą gęstość trichomów, z niesamowitym zapachem i smakiem.

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Malana Charas x Hindu Kush
Kwitnienie Indoor: 55 – 60 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp 80% Indica / 20% Sativa
Efekt Relaksujący
Smak Haszyszu
Aromat Haszyszu
Wysokość Indoor: 80 cm, Outdoor: 90 cm
Produkcja Indoor: 650 g/m², Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz