red diesel 1 7354631

Red Diesel Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Red Diesel łączy w sobie słynny NYC Diesel ze słodkim Californian Orange. Ta roślina jest twarda i rośnie do średniej wielkości, ale boczne gałęzie będą wymagały wsparcia w ostatnim tygodniu kwitnienia. Duże kolby wypełnione żywicą i pokryte dominującymi czerwonymi włosami Cali Orange. Red Diesel łączy w sobie najlepsze efekty psychiczne Sativa z relaksująco wyciszającą Indica.

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Californian Orange x NYC Diesel
Kwitnienie Indoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp 50% Indica / 50% Sativa
Efekt Relaksujący, wzmagający kreatywność
Smak Słodki
Aromat Cytrusów
Wysokość Indoor: 90 – 100 cm, Outdoor: 100 cm
Produkcja Indoor: 600 g/m², Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz