large morning glory 1 6475311

Morning Glory Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Morning Glory od Barney’s Farm to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki hawajskich Sativ, afgańskich Indic i wybranej odmiany Skunk. Jest to odporna roślina o cienkich wydłużonych liściach i licznych gałęziach, które utrzymują ciężar wielu wysokiej jakości topków wypełnionych żywicą.

Smak i aromat Morning Glory są mocne, z nutami cytryny, drzewa sandałowego i przypraw. Zapewnia silny, orzeźwiający i mózgowy efekt podobny do Sativy.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Afghani x Hawaiian x Skunk #1
Kwitnienie Indoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp 40% Indica / 60% Sativa
Efekt Energetyzujący
Smak Owocowy
Aromat Pikantny, ziemisty z nutami drzewa sandałowego i przypraw
Wysokość Indoor: 90 – 100 cm, Outdoor: 100 cm
Produkcja Indoor: 550 g/m², Outdoor: b.d.
THC 20%
CBD 0,9%

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz