large 8 ball kush 1 5795511

8 Ball Kush 1

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


8 Ball Kush firmy Barney’s Farm to feminizowane nasiona konopi, które mają swoje początki w krzyżu Kush z zachodniej części Himalajów i Utopia Haze. Jest to mała, mocna, łatwa w uprawie roślina o szybkim kwitnieniu i wydłużonych liściach, która daje duże żywiczne pąki na całej środkowej łodydze i gałęziach.

Smak i aromat 8 Ball Kush są owocowe i słodkie, bardzo egzotyczne. Zapewnia to mieszany efekt, początkowo połączenie doznań mózgowych, a później bardzo głęboki relaks fizyczny.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Kush x Utopia Haze
Kwitnienie Indoor: 55 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp Indica
Efekt Relaksujący, wzmagający kreatywność
Smak Słodki, owocowy
Aromat Słodki, owocowy
Wysokość Indoor: 70 – 80 cm, Outdoor: 80 – 110 cm
Produkcja Indoor: 450 g/m², Outdoor: 550 – 600 g/roślina
THC 18,5%
CBD 1,4%

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

1 Comments

Dodaj komentarz