f002930 2 product full1

Super Silver Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Super Silver od Dinafem to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki dwóch Super Silver. Jest to duża, wytrzymała roślina o cienkich i wydłużonych liściach, która wytwarza liczne żywiczne topki na całej roślinie.

Super Silver rośnie tak wysoko, że przy uprawie w pomieszczeniu wskazana jest metoda SCROG, a jej wzrost musi być kontrolowany na zewnątrz. Ta wysokowydajna Sativa wymaga diety bogatej w składniki odżywcze i dużej ilości światła.

Smak i aromat Super Silver są głębokie i złożone, z nutami cytryny, przypraw i Haze. Zapewnia długotrwały silny mózgowy efekt psychodeliczny.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Super Silver x Super Silver

Genotyp:       10% Indica / 90% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 70 – 80 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Psychodeliczny

Smak:        Cytryny, przypraw i Haze

Aromat:      Cytryny, przypraw i Haze

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 450 cm

Produkcja:     Indoor: 500 g/m², outdoor: 400 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz