fg3 2 product full1

Sweet Deep Grapefruit Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Sweet Deep Grapefruit firmy Dinafem to nasiona, których korzenie sięgają krzyżówki GrapefruitBlueberry. Jest to kompaktowa, wytrzymała, średniej wielkości roślina marihuany z wydłużonymi liśćmi, która daje liczne ogromne i żywiczne topki na całej roślinie.

Sweet Deep Grapefruit to roślina, która rośnie energicznie, dlatego konieczne jest kontrolowanie jej wzrostu podczas uprawy w pomieszczeniach. Ta łatwa w uprawie roślina uzyskuje fioletowe odcienie w niższych temperaturach nocnych dzięki genom Blueberry.

Smak i aromat Sweet Deep Grapefruit są słodkie i owocowe z nutą grejpfruta i jagód. Zapewnia silny zrównoważony efekt, zarówno fizyczny, jak i mózgowy. Ma również właściwości lecznicze.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Grapefruit x Blueberry

Genotyp:       80% Indica / 20% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 55 – 65 dni, Outdoor: wrzesień

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Grejpfruta i jagód

Aromat:        Słodki, owocowy

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 300 cm

Produkcja:     Indoor: 550 g/m², outdoor: 800 – 900 g/roślina

THC:           12 – 19

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz