f0003005 2 product full1

Strawberry Amnesia Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Nasiona Strawberry Amnesia firmy Dinafem Seeds wywodzą się z krzyżówki Original Strawberry CoughOriginal Amnesia.

Jest to dość duża, wytrzymała roślina o cienkich, wydłużonych liściach, która rośnie energicznie i wytwarza grube topy pokryte dużą ilością żywicy, niezależnie od doświadczenia hodowcy. Odporna na pleśń i szkodniki, cieszy się klimatem umiarkowanym / kontynentalnym / śródziemnomorskim i zaleca się kontrolowanie jej wielkości w pomieszczeniach.

Smak i aromat Strawberry Amnesia są wyraźne, z nutami truskawek, owoców cytrusowych, sosny, mgiełki i przypraw. Zapewnia długotrwały, mocny efekt mózgowy, który nadaje się również do zastosowania leczniczego.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:      Original Amnesia x Original Strawberry Cough

Genotyp:       Dominacja Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący, terapeutyczny

Smak:        Truskawek, owoców cytrusowych, sosny, Haze i przypraw

Aromat:        Świeży, owocowy

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 300 cm

Produkcja:     Indoor: 625 g/m², outdoor: 700 – 1100 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz