f002920 2 product full1

Shark Attack Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Shark Attack od Dinafem to nasiona konopi, które mają swoje początki w krzyżówce Super Skunk i White Widow. Jest to średniej wielkości roślina o ciemnych, szerokich liściach, która rośnie umiarkowanie i daje liczne białe i aromatyczne topki.

Ta szybko kwitnąca odmiana potrzebuje całkowitej ciemności w ciągu ostatnich 5 dni okresu kwitnienia, aby zoptymalizować zarówno jej produkcję, jak i zapach. Na zewnątrz trzeba będzie monitorować pod kątem obecności grzyba przed zbiorem.

Smak i aromat Shark Attack są wyraźne i słodko-kwaśne, z głębokimi nutami cytryny, świeżo ciętych kwiatów i przypraw. Nadaje się do użytku medycznego dzięki wysokim poziomom CBD, zapewnia długotrwały i silny efekt fizycznie relaksujący.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Super Skunk x White Widow

Genotyp:       70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 50 – 55 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Cytryny, świeżo ciętych kwiatów i przypraw

Aromat:        Słodko-kwaśny

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 250 cm

Produkcja:     Indoor: 500 g/m², outdoor: 950 g/roślina

THC:           12 – 16%

CBD:           Wysokie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz