f002928 2 product full1

Santa Sativa Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Santa Sativa od Dinafem to nasiona konopi, które mają swoje początki w krzyżówce Haze i Skunk / Northern Light. Jest to duża, wytrzymała roślina o cienkich wydłużonych liściach, która wytwarza liczne żywiczne topki na całej roślinie.

Ponieważ Santa Sativa rośnie dość wysoko, zaleca się stosowanie metody SCROG w pomieszczeniu i techniki zginania na zewnątrz. Roślina ta wymaga dużej ilości światła, a także diety bogatej w cynk, żelazo i magnez.

Smak i aromat Santa Sativa są wyraźne, z głębokimi nutami v. Zapewnia naprawdę silny, mózgowy i wywołujący euforię efekt.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Haze#1 x (Skunk x Northern Lights)

Genotyp:       30% Indica / 70% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 70 – 80 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Euforyczny

Smak:        Sosny, drewna i przypraw

Aromat:      Sosny, drewna i przypraw

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 450 cm

Produkcja:     Indoor: 500 g/m², outdoor: 1300 g/roślina

THC:           16 – 20%

CBD:         Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz