f002929 2 product full1

Royale Haze Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Royale Haze od Dinafem to nasiona konopi, które mają swoje początki w krzyżówce Haze #2 z Skunk x Northern Lights. Jest to duża, łatwa w uprawie roślina o krótkim okresie kwitnienia, która daje duże żywiczne topki.

Ta wydajna odmiana Sativa wymaga długich okresów światła, a także diety bogatej w składniki odżywcze. Zarówno metody SCROG, jak i SOG są odpowiednie do uprawy w pomieszczeniach, ale nadal cieszy się zimnym lub górzystym klimatem na zewnątrz.

Smak i aromat Royale Haze są wyraźne i ostre, ze słodkimi nutami typowymi dla skunksa. Zapewnia naprawdę silny, mózgowy i orzeźwiający efekt.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Haze#2 x (Skunk x Northern Lights)

Genotyp:       15% Indica / 85% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 70 – 80 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Orzeźwiający

Smak:          Słodki

Aromat:        Skunk

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 450 cm

Produkcja:     Indoor: 450 – 500 g/m², outdoor: 600 – 900 g/roślina

THC:           16 – 20%

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz