f0003187 2 FyeJLYm product full1

Remo Chemo Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Remo Chemo od Dinafem Seeds to długo oczekiwana odmiana, która nigdy nie była prezentowana jako nasiona, ponieważ była dostępna tylko jako klon. Interesujący projekt przeprowadzony przez Dinafem Seeds i Urban Remo, znacznie przekroczył najbardziej wymagające oczekiwania, dzięki czemu możemy teraz cieszyć się bardzo silną i bogatą w THC (24%) odmianą, idealną do zastosowania terapeutycznego.

Rośliny Remo Chemo są wytrzymałe i kolorowe, o wyglądzie Indici oraz okrągłych, grubych i żywicznych topach. Rozwijając się w suchym i oświetlonym otoczeniu, uzyskują pięknie fioletowe, prawie czarne zabarwienie pod koniec fazy kwitnienia.

Smak i aromat Remo Chemo to połączenie Kush z nutami ziemi, benzyny i pieprzu. Jej silny efekt mocno uderza w ciało. Biorąc pod uwagę jej potencjał terapeutyczny, jest świetnym sposobem na złagodzenie nudności, wymiotów, bólu i braku apetytu, ale nie tylko. Jest także idealna do użytku rekreacyjnego, niezbędna dla osób poszukujących mocnych wrażeń.

I nagroda – kategoria Indica – podczas Karma Cup 2018 (Kanada)

Uważany za jeden z 10 najlepszych szczepów 2017 roku według High Times

I nagroda – kategoria Indica – na targach Expogrow 2017, Irun

I nagroda – kategoria Indica – podczas Karma Cup 2017 (Kanada)

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Remo Chemo x Remo Chemo

Genotyp:       65% Indica / 35% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Terapeutyczny

Smak:        Kush z nutami ziemi, benzyny i pieprzu

Aromat:      Kush z nutami ziemi, benzyny i pieprzu

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 250 cm

Produkcja:     Indoor: 500 g/m², outdoor: 1000 g/roślina

THC:           24%

CBD:           0,1%

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz