f0003114 2 product full1

Purple Afghan Kush Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Purple Afghan Kush od Dinafem Seeds to odmiana feminizowana konopi z przewagą Indica, która narodziła się z połączenia Purple Kush oraz  Bubba Kush Pre’98. Jest to smakowita, owocowa odmiana o właściwościach uspokajających oraz wyjątkowej jakości, co gwarantuje pełną satysfakcję dla wszystkich kolekcjonerów.

Purple Afghan Kush przeobraża się w odporną i delikatną roślinę marihuany. Jest ona w zasięgu wszystkich hodowców, ponieważ rośnie z dużą szybkością i wytwarza z łatwością zwarte i gęste topy o delikatnym i owocowym zapachu. Ma wygląd niewielkiego, zwartego i bardzo rozgałęzionego krzaczka. Ponadto, posiada bardzo obiecujące właściwości organoleptyczne, gdyż jest to roślina o dużej urodzie z tonacjami purpurowymi i lawendowymi, które pojawiają się w czasie okresu kwitnienia.

Purple Afghan Kush dobrze rozwija się wewnątrz, a jej niewielkie rozmiary oferują wiele możliwości. Jest również dobrą odmianą do hodowli na zewnątrz, dzięki szybkiemu kwitnieniu, co zmniejsza ryzyko narażenia się na możliwe problemy związane z wilgotnością. Rozwija się bardzo dobrze w klimacie ciepłym, suchym umiarkowanym i śródziemnomorskim, jak również w szklarni.

Aromat i smak Purple Afghan Kush jest bardzo intensywny, z nutami świeżo ściętej sosny. Jej działanie jest całkowicie Indica i wytwarza miłe wrażenie, które przekłada się na długotrwały i głęboki stan odprężenia. To odpowiedni wybór dla kolekcjonerów, którzy poszukują odmiany konopi, która zachęca do odpoczynku i pomaga załagodzić napięcie mięśniowe.

I nagroda w kategorii najlepszy outdoor na Cannaris Cup Lanzarote 2017

I nagroda w kategorii Indica, Expogrow 2015

II nagroda w Pucharze Mega Degustacji Zimowej MF 2015

III nagroda w kategorii Indoor na Bio Spannabis Málaga 2015

III nagroda w kategorii najlepsza Indica na Cannazores 2016

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Purple Kush x Pre’98

Genotyp:       Dominacja Indica

Kwitnienie:    Indoor: 60 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Odprężający

Smak:        Świeżo ściętej sosny

Aromat:      Świeżo ściętej sosny

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 250 cm

Produkcja:     Indoor: 500 g/m², outdoor: 600 – 800 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz