f002926 2 product full1

Power Kush Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Power Kush firmy Dinafem to nasiona konopi, które mają swoje początki w krzyżówce Afghani #1 i Skunk #1.

Jest to łatwa w uprawie, średniej wielkości roślina o średnich liściach, która daje duże topki pełne żywicy. Słynie z białych i pomarańczowych włosków pokrywających szczyty oraz ze znanego owocowego i słodkiego zapachu Skunk.

Smak i aromat Power Kush są wyraźne, słodkie i owocowe, z nutami Skunk, pomarańczy i przypraw. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, zarówno fizyczny, jak i mózgowy.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Afghani x Skunk#1

Genotyp:       50% Indica / 50% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 50 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:          Słodkie i owocowe, z nutami Skunk, pomarańczy i przypraw

Aromat:      Słodkie i owocowe, z nutami Skunk, pomarańczy i przypraw

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 300 cm

Produkcja:     Indoor: 550 g/m², outdoor: 1100 g/roślina

THC:           12 – 16%

CBD:      Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz