foam3 2 product full1

Original Amnesia Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Original Amnesia od Dinafem to nasiona, które mają swoje początki w krzyżówce Haze i Northern Lights. Jest to duża, wytrzymała roślina marihuany o cienkich i wydłużonych liściach, która daje grube żywiczne i aromatyczne topy. Ta wysokowydajna i szybko kwitnąca roślina potrzebuje dużo światła i składników odżywczych. Nadaje się do upraw hydroponicznych i organicznych.

Smak i aromat Original Amnesia są wyraźne, z nutami cytryny, Haze, kadzidła, cedru i przypraw. Na początku zapewnia silnie orzeźwiający efekt, ale później staje się coraz bardziej relaksujący.

Wybrany jako najlepszy szczep Sativa na Expogrow 2012

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Original Amnesia x Original Amnesia

Genotyp:       30% Indica / 70% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 65 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Orzeźwiający, relaksujący

Smak:        Cytryny, Haze, kadzidła, cedru i przypraw

Aromat:      Cytryny, Haze, kadzidła, cedru i przypraw

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 350 cm

Produkcja:     Indoor: 600 g/m², outdoor: 1200 g/roślina

THC:           15 – 20%

CBD:           0,01 – 0,2%

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz