fogk3 2 product full1

OG Kush Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


OG Kush firmy Dinafem Seeds to feminizowane nasiona konopi dominujące w Indice, których początki sięgają krzyżówki Lemon Thai/Pakistani i Chemdawg.

Jest to niewielka, łatwa w uprawie roślina marihuany o krótkim okresie kwitnienia, która daje duże żywiczne i aromatyczne topki. Działa dobrze wewnątrz w metodzie SOG, ale konieczne jest zastosowanie filtrów przeciwzapachowych.

Smak i aromat OG Kush są wyraźne i owocowe, z nutami cytryny zmieszanymi z olejem napędowym. Zapewnia silny efekt relaksujący, zazwyczaj Indica.

III miejsce na Indoor Copa Cannamex 2015

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Lemon Thai/Pakistani x Chemdawg
Kwitnienie Indoor: 55 dni, Outdoor: październik
Genotyp 75% Indica / 25% Sativa
Efekt Relaksujący
Smak Cytryny z olejem napędowym
Aromat Cytryny z olejem napędowym
Wysokość Indoor: b.d., outdoor: 300 cm
Produkcja Indoor: 550 g/m², outdoor: 1100 g/roślina
THC 24%
CBD Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz