fmd23 2 product full1

Moby Dick #2 Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Moby Dick #2 autorstwa Dinafem Seeds to nasiona feminizowane z dominacją Sativa, które wywodzą się z krzyżówki JYD Haze i Northern Lights. Jest to duża, łatwa w uprawie roślina marihuany o szybkim kwitnieniu, która wytwarza liczne grube topki pokryte żywicą.

Moby Dick #2 nadaje się do uprawy w pomieszczeniach, przede wszystkim przy zastosowaniu metody SOG, ale także na zewnątrz, i wymaga dużej ilości światła i składników odżywczych.

Smak i aromat Moby Dick #2 są wyraźne, z nutami cytryny, przypraw i kadzideł. Zapewnia efekt bardzo mózgowy, nie nadaje się dla okazjonalnych użytkowników.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    JYD Haze x Northern Lights

Genotyp:       45% Indica / 55% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 60 – 70 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Mocny haj

Smak:        Cytryny, przypraw i kadzideł

Aromat:      Cytryny, przypraw i kadzideł

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 350 cm

Produkcja:     Indoor: 475 g/m², outdoor: 1000 g/roślina

THC:           16 – 20%

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz