large sin tra bajo auto 1 6487771

Sin Tra Bajo Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Sin Tra Bajo Auto to przyszłość bezproblemowej uprawy. Ta roślina została stworzona przez skrzyżowanie czystej Afghan Mazari z zaawansowanym Lowryder #1. Jest to krótka i krępa roślina dominująca w Indica, wzrastająca jedynie do 55-65 cm. Końcowy produkt to mnóstwo cięzkich topów z pięknym aromatem toffi.

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Mazari x Lowryder #1
Kwitnienie Indoor: 60 – 70 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp Dominacja Indica
Efekt Relaksujący
Smak Słodki
Aromat Toffi
Wysokość Indoor: 55 – 65 cm, Outdoor: 55 – 65 cm
Produkcja Indoor: 550 g/m², Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz