large malana bomb auto 1 6468831

Malana Bomb Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Malana Bomb to automatycznie kwitnące nasiona marihuany, które wywodzą się z krzyżówki Malana Charas Plant i Lowryder #1. Jest to mała, mocna i łatwa w uprawie roślina, która daje duże żywiczne topki, idealne do uzyskania wysokiej jakości haszyszu.

Ponieważ ta odmiana konopi pochodzi z wysokich regionów Himalajów, łatwo przystosowuje się do trudnych warunków klimatycznych. Smak i aromat Malana Bomb są wyraźne, z nutami cytrusów, ziemi i haszu. Zapewnia silny i relaksujący efekt.

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Malana Charas Plant x Lowryder #1
Kwitnienie Indoor: 60 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp Dominacja Indica
Efekt Podnoszący na duchu
Smak Słodki, cytrusowy
Aromat Sosny
Wysokość Indoor: 70 – 90 cm, Outdoor: 70 – 90 cm
Produkcja Indoor: 550 g/m², Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz