large sweet tooth auto 1 6490221

Sweet Tooth Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Sweet Tooth Auto marki Barney´s Farm to automatycznie kwitnące nasiona marihuany, których początki sięgają krzyżówki odmiany Ruderalis i Sweet Tooth. Jest to mała, wytrzymała i wysokowydajna roślina, o krótkim okresie kwitnienia i wydłużonych liściach. Wytwarza zwarte pąki wypełnione żywicą wzdłuż centralnej łodygi i gałęzi.

Aromat Sweet Tooth Auto jest naprawdę cudowny, a smak słodki z ziemistymi nutami. Zapewnia bardzo relaksujący efekt.

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Ruderalis x Sweet Tooth
Kwitnienie Indoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp Dominacja Indica
Efekt Relaksujący
Smak Słodki, ziemiste nuty
Aromat Kwiecisty, cytrusowy
Wysokość Indoor: 150 cm, Outdoor: 150 – 200 cm
Produkcja Indoor: 650 – 700 g/m², Outdoor: 2500 – 3000 g/roślina
THC 16%
CBD Wysokie

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz