large phatt fruity 1 6479991

Phatt Fruity Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Phatt Fruity łączy niezwykłe smaki Afganistanu, Północnych Indii i Meksyku. Ta roślina jest szczególnie odporna na pleśnie i działa dobrze w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Phatt Fruity jest lubianą rośliną przez miejskich plantatorów. Skoncentrowane kolby dają owocowy smak i lekko skunkowy aromat. W dymie czuć odrobinę jagód i ziemistość. Zapewnia łagodny i uspokajający haj.

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Afghani x North Indian x Mexican
Kwitnienie Indoor: 55 – 60 dni, Outdoor: wrzesień 
Genotyp 70% Indica / 30% Sativa
Efekt Uspokajający
Smak Owocowy, ziemisty
Aromat Skunk, owocowy
Wysokość Indoor: 70 – 80 cm, Outdoor: 70 – 80 cm
Produkcja Indoor: 550 g/m², Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz