large chronic thunder 1 6437001

Chronic Thunder Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Poprzez skrzyżowanie legendarnego Alaskan Thunder Fuck z Chronic powstała Chronic Thunder. Ta wspaniała mieszanka genetyczna tworzy wysokowydajną, krótkotrwałą kwitnącą hybrydę, która rośnie do 100 cm wysokości w pomieszczeniu. Czas kwitnienia to zaledwie 8,5 tygodnia. Ciężkie gałęzie boczne będą potrzebować wsparcia w ich ostatnim stadium kwitnienia. Chronic Thunder daje relaksujący efekt o zapachu cynamonu.

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Chronic x Alaskan Thunder Fuck
Kwitnienie Indoor: 55 – 60 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp 80% Indica / 20% Sativa
Efekt Relaksujący
Smak Słodki
Aromat Cynamonu
Wysokość Indoor: 100 cm, Outdoor: 100 cm
Produkcja Indoor: 600 g/m², Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz