large peppermint kush 1 6477131

Peppermint Kush Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Peppermint Kush to wynik skrzyżowania słynnej Stella Blue z Nepali Kush. Wyniki dają prawdziwie piękne przeżycie, łącząc aromat i uderzenie każdego ze szczepów rodzicielskich. Roślina rośnie do średniej wysokości i tworzy duże gęste kolby w pięknej gamie kolorów. Gałęzie naprawdę się wypełniają, wytwarzając duże plony uwodzicielsko aromatycznej konopi. Gałęzie boczne będą potrzebowały wsparcia, gdy wypełnią się w ostatnich dwóch tygodniach kwitnienia.

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Stella Blue x Nepali Kush
Kwitnienie Indoor: 50 – 55 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp 90% Indica / 10% Sativa
Efekt Relaksujący
Smak Kush
Aromat Kush
Wysokość Indoor: 80 – 90 cm, Outdoor: 80 – 90 cm
Produkcja Indoor: 550 g/m², Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz