fhs0067 27 product lbox1

Lost Coast OG Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Lost Coast OG firmy Humboldt Seed Organisation to nasiona konopi pochodzące z krzyzówki Pakistani Kush i Lemon Thai. Z krótszym okresem kwitnienia niż OG Kush, ta wersja jest lepiej dostosowana do uprawy na wolnym powietrzu, ponieważ jest gotowa do zbioru przed pojawieniem się wilgotnej pogody. Wysoka wydajność i łatwa do wyhodowania roślina. Zapewnia kompaktowe topki o upojnym zapachu, nawet w strefach przybrzeżnych.

Lost Coast OG ma aromat owoców tropikalnych i egzotycznego drewna oraz słodki smak, który pobudzi kubki smakowe wyraźnymi nutami cytryny i Kush. Potężny długotrwały efekt, całkowicie Indica, przenosi do intensywnie relaksującego wszechświata. Doskonała opcja dla tych, którzy szukają owocowego smaku z łagodzącymi efektami.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Pakistani Kush x Lemon Thai
Kwitnienie Indoor: 68 – 73 dni, Outdoor: październik
Genotyp 75% Indica / 25% Sativa
Efekt Relaksujący
Smak Słodki z nutami cytryny i Kush
Aromat Owoców tropikalnych i egzotycznego drewna
Wysokość Indoor: b.d., outdoor: 300 – 500 cm
Produkcja Indoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC 17 – 22%
CBD 0,1%

 

Producent:
Humboldt Seeds Organisation to firma pochodząca z północnej Kalifornii. Nazwa firmy odwołuje się do regionu na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Miejsce to jest znane na całym świecie jako siedlisko hipisów, farmerów marihuany, którzy żyją w komunach bądź na gospodarstwach rolnych.
Firma Humboldt nie została założona przez jednego człowieka, lecz przez cały kolektyw hodowców i breederów z tego regionu. Bardzo mocno propagują oni organiczną i naturalną metodę uprawy i rozwoju odmian konopi. Sławę ich firmie przyniosły takie odmiany jak OG Kush, Sour Diesel, Chemdawg, Bubba Kush. W ostatnich latach byli oni odpowiedzialni za rozpowszechnienie takich gatunków jak Blue Dream, Green Crack czy Headband. Firma również posiada w swoim katalogu świetne odmiany autokwitnące oraz „szybkie” F1.
Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz