lost coast hashplant fem1

Lost Coast Hash Plant Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Lost Coast Hash Plant od Humboldt Seed Organization jest feminizowanym szczepem Indica i nową wersją znanego Hash Plant. Początki Lost Coast Hash Plant są dobrze znane, ponieważ pochodzą z krzyżówki Lost Coast OG i (G13 x Hashplant). Jest to bardzo jednorodna hybrydowo roślina, która wytwarza wysokiej jakości topki wypełnione żywicą po same brzegi. Łatwo się rozwija, najlepiej rośnie w klimacie umiarkowanym lub śródziemnomorskim na świeżym powietrzu i w szklarni.

Zapach Lost Coast Hash Plant przypomina połączenie piżma i dojrzałych owoców. Smak ma ziemistą bazę z przyjemnymi nutami sosny i przypraw, a silny, kojący, długotrwały efekt jest doskonały do relaksu.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Lost Coast OG x G13 x Hashplant
Kwitnienie Indoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp 80% Indica / 20% Sativa
Efekt Relaksujący, kojący
Smak Ziemisty z nutami sosny i przypraw
Aromat Piżma i dojrzałych owoców
Wysokość Indoor: b.d., outdoor: 100 – 130 cm
Produkcja Indoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 900 – 2000 g/roślina
THC 17 – 21%
CBD 0,1%

 

Producent:
Humboldt Seeds Organisation to firma pochodząca z północnej Kalifornii. Nazwa firmy odwołuje się do regionu na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Miejsce to jest znane na całym świecie jako siedlisko hipisów, farmerów marihuany, którzy żyją w komunach bądź na gospodarstwach rolnych.
Firma Humboldt nie została założona przez jednego człowieka, lecz przez cały kolektyw hodowców i breederów z tego regionu. Bardzo mocno propagują oni organiczną i naturalną metodę uprawy i rozwoju odmian konopi. Sławę ich firmie przyniosły takie odmiany jak OG Kush, Sour Diesel, Chemdawg, Bubba Kush. W ostatnich latach byli oni odpowiedzialni za rozpowszechnienie takich gatunków jak Blue Dream, Green Crack czy Headband. Firma również posiada w swoim katalogu świetne odmiany autokwitnące oraz „szybkie” F1.
Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz