fhs0139 22 product lbox1

Mango Sapphire Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Mango Sapphire firmy Humboldt Seed Organisation, której rodzicami są Bubba’s Gift i OG / Afghan X, jest wspaniałą rośliną o słodkim i owocowym zapachu, który przenosi prosto do hrabstwa Humboldt w Kalifornii. Dobrze się sprawdza zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, rośnie w klimatach umiarkowanych lub śródziemnomorskich, a także w ochronie szklarni.

Mango Sapphire to marihuana hybrydowa o bardzo dobrze określonym smaku i aromacie, połączona z niuansami egzotycznych owoców, kokosem, mango i lekką nutą owoców kwaśnych. Jej kojący efekt jest silny i długotrwały.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Bubba’s Gift x OG/Afghan X
Kwitnienie Indoor: 50 – 55 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp 85% Indica / 15% Sativa
Efekt Kojący
Smak Egzotycznych owoców, kokosa, mango z nutą owoców kwaśnych
Aromat Egzotycznych owoców, kokosa, mango z nutą owoców kwaśnych
Wysokość Indoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
Produkcja Indoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC 21 – 23%
CBD 0,1%

Producent:
Humboldt Seeds Organisation to firma pochodząca z północnej Kalifornii. Nazwa firmy odwołuje się do regionu na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Miejsce to jest znane na całym świecie jako siedlisko hipisów, farmerów marihuany, którzy żyją w komunach bądź na gospodarstwach rolnych.
Firma Humboldt nie została założona przez jednego człowieka, lecz przez cały kolektyw hodowców i breederów z tego regionu. Bardzo mocno propagują oni organiczną i naturalną metodę uprawy i rozwoju odmian konopi. Sławę ich firmie przyniosły takie odmiany jak OG Kush, Sour Diesel, Chemdawg, Bubba Kush. W ostatnich latach byli oni odpowiedzialni za rozpowszechnienie takich gatunków jak Blue Dream, Green Crack czy Headband. Firma również posiada w swoim katalogu świetne odmiany autokwitnące oraz „szybkie” F1.
Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz