fcja3 2 product full1

Critical Jack Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Critical Jack Auto firmy Dinafem Seeds to nasiona konopi indyjskich, które wywodzą się z krzyżówki Critical + 2.0 i Haze 2.0 Auto.

Jest to mała, wytrzymała roślina marihuany o średnich liściach, która wytwarza mnóstwo topków pokrytych żywicą. Najlepiej sadzi się go w glebie wzbogaconej o kokos w miesiącach o najdłuższym fotoperiodzie.

Smak i aromat Critical Jack Auto są wyraźne, słodkie i owocowe, z nutami egzotycznego drewna i kadzidła. Zapewnia silny, długotrwały efekt fizyczny i mózgowy.

 

Typ:           Automatyczne

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Critical + 2.0 x Haze 2.0 Auto

Genotyp:       60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 70 – 80 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Uspokajający

Smak:        Słodki i owocowy, z nutami egzotycznego drewna i kadzidła

Aromat:        Słodki i owocowy, z nutami egzotycznego drewna i kadzidła

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 50 – 100 cm

Produkcja:     Indoor: 25 – 100 g/m², outdoor: 100 – 230 g/roślina

THC:           10 – 15%

CBD:           0,01 – 0,2%

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz