f0003090 2 product full1

Dinamex Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Dinamex Auto od Dinafem Seeds wywodzi się z krzyżówki między Dinamex, a Haze 2.0 Auto. Jest to feminizowana odmiana automatycznie kwitnąca o doskonałej ogólnej równowadze.

Jest to bardzo silna roślina średniej wielkości, która rozwija gałęzie wypełnione długimi, zwartymi topami pokrytymi żywicą.

Rośliny są obfite i wysokiej jakości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Produkt końcowy ma głęboki smak i aromat z nutami oleju napędowego i owoców cytrusowych. Długotrwały efekt jest silny, zrównoważony, fizyczny i mózgowy.

 

Typ:           Automatyczne

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Dinamex x Haze 2.0 Auto

Genotyp:       Dominacja Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 75 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Oleju napędowego i owoców cytrusowych

Aromat:      Oleju napędowego i owoców cytrusowych

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 140 cm

Produkcja:     Indoor: 400 g/m², outdoor: 50 – 160 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz