f0003033 2 product full1

Critical Cheese Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Critical Cheese Auto firmy Dinafem to nasiona konopi, które mają swoje początki w skrzyżowaniu Critical + Auto i Cheese Auto.

Jest to raczej niewielka, łatwa w uprawie, szybko kwitnąca i mocna roślina o średnich liściach, która daje liczne zwarte szczyty pokryte żywicą. Zastosowanie przeciwzapachowych filtrów węglowych jest wskazane w ostatniej fazie okresu kwitnienia.

Smak i aromat Critical Cheese Auto są wyraźne i słodkie, z głębokimi nutami cytryny i sera. Zapewnia silny i relaksujący efekt. Nadaje się do użytku medycznego.

 

Typ:           Automatyczne 

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Critical + Auto x Cheese Auto

Genotyp:       Dominacja Indica 

Kwitnienie:    Indoor: 65 – 75 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący, medyczny

Smak:        Cytryny i sera

Aromat:      Cytryny i sera

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 50 – 120 cm

Produkcja:     Indoor: 40 – 160 g/m², outdoor: 60 – 180 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz