f000256 2 product full1

Critical + Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Critical + Auto firmy Dinafem Seeds to nasiona marihuany, które mają swoje początki w krzyżówce Critical + i Roadrunner Auto.

Jest to mała, wytrzymała roślina marihuany, która wytwarza grube, żywiczne, pachnące owocami pąki. Rośnie dobrze wewnątrz i w klimacie umiarkowanym / śródziemnomorskim na zewnątrz, niezależnie od doświadczenia hodowcy. Wskazane jest sadzenie w glebie wzbogaconej o kokos, aby poprawić ogólny rozwój rośliny.

Smak i aromat Critical + Auto są wyraźne, słodkie i owocowe, z nutami egzotycznego drewna i kadzidła. Zapewnia silny, długotrwały efekt fizyczny i mózgowy.

 

Typ:           Automatyczne

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Critical + x Roadrunner

Genotyp:       60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Słodki, owocowy, z nutami egzotycznego drewna i kadzidła

Aromat:      Słodki, owocowy, z nutami egzotycznego drewna i kadzidła

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 40 – 95 cm

Produkcja:     Indoor: 25 – 100 g/m², outdoor: 70 – 200 g/roślina

THC:           Średniowysokie 

CBD:           Średnie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz