Twilight Dutch Passion1

Twilight (DSC) Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Twilight to jedna ze sprawdzonych odmian outdoor od Dutch Passions, którą hodowcy cenią za połączenie pięknych purpurowych kwiatów, prawdziwego upalającego haju i dobrego wzrostu. Twilight jest w 100% Indica z obfitymi plonami i topami, które mogą osiągnąć 50 cm długości, przy dobrej uprawie, których zbiory następują pod koniec września lub na początku października, po 7-8 tygodniach kwitnienia. Rośliny osiągają wysokość 1-1,5 m.

Smak jest ziemisty z silnym kwaśnym posmakiem Afghani, a haj radosny, długotrwały i najczęściej zachęca do aktywności, ale czasem może zmusić do wygodnego rozłożenia na kanapie i pełnego relaksu.

Wielu hodowców Twilight używa jej do celów leczniczych, mówi się, że jest szczególnie skuteczna w walce z artretyzmem i bólem chronicznym.

 

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Outdoor
Genetyka Twilight
Kwitnienie Indoor: , Outdoor: wrzesień / październik
Genotyp Indica
Efekt Relaksujący, poprawiający nastrój
Smak Ziemisty, kwaśny
Aromat Ziemisty
Wysokość Indoor:, Outdoor: 100 – 150 cm
Produkcja Indoor:, Outdoor: b.d.
THC 10 – 15%
CBD Niskie

Producent:
Dutch Passion to jedna z najdłużej istniejących firma nasion na rynku konopnym. Oficjalnie została ona założona w 1987 w Amsterdamie, przez Henk’a van Dallen’a. Jednak działalność firmy notuje się na początki lat 70’tych. Od początku była to firma, która była mocno nastawiona na jakość. We wczesnych latach skupili się jako jedni z nielicznych na rozwoju odmian outdoorowych, podczas gdy inne firmy zbagatelizowały takie gatunki. Z upływem lat firma dostosowywała się do trendów panujących na rynku, ale zawsze starali się mieć swoje własne odmiany. Sławę przyniosły im takie odmiany jak Skunk #1, Shaman, Orange Bud czy Power Plant. Posiadają jedne z bogatszych katalogów, bo ponad 50 odmian i co roku dodają nowe. Ostatnio coraz większą popularność zdobywają ich odmiany auto kwitnące. Dutch Passion jest firmą stawiającą na rozwój. Co roku wypuszczają nowe odmiany, które planowane są dużo wcześniej. Firma ma bardzo dobrą opinię wśród holendrów.

Dodaj komentarz