large red dragon 1 6486731

Red Dragon Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Red Dragon od Barney’s Farm to feminizowane ziarno marihuany, które wywodzi się z krzyżówki Kush pochodzącego z zachodniej części Himalajów i Utopia Haze. Jest to mała, mocna i czerwonawa roślina marihuany o średniej wielkości liściach i licznych gałęziach, które utrzymują ciężar dużych, zwartych topków wypełnionych żywicą.

Aromat Red Dragon jest owocowy, a jego słodki smak z nutami guawy i mango. Zapewnia zrównoważony efekt, początkowo stymulujący, a później relaksujący.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Kush x Utopia Haze
Kwitnienie Indoor: 55 – 60 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp 40% Indica / 60% Sativa
Efekt Stymulujący
Smak Słodki, guawy
Aromat Słodko-pikantny 
Wysokość Indoor: 80 – 90 cm, Outdoor: 80 – 90 cm
Produkcja Indoor: 500 g/m², Outdoor: 500 – 550 g/roślina
THC 23%
CBD 1,2%

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz