large red cherry berry 1 2498851

Red Cherry Berry Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Jest to szczep dla koneserów Indici, którzy kochają mózgowy haj ze spokojnym odprężeniem ciała.

Red Cherry Berry jest łatwa do uprawy wewnątrz i na zewnątrz, co czyni ją idealnym wyborem dla początkujących. Ta wytrzymała roślina rośnie do średniej wielkości i daje duży plon. Smak i aromat Red Cherry Berry przypominają najwyższej jakości cukierki owocowe.

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Skunk #1 x Californian Indica
Kwitnienie Indoor: 55 – 60 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp 70% Indica / 30% Sativa
Efekt Odprężający
Smak Słodki, owocowy
Aromat Słodki, owocowy
Wysokość Indoor: 80 cm, Outdoor: 90 cm
Produkcja Indoor: 550 g/m², Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz