123456

Purple Moby Dick Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Nasiona marihuany Purple Moby Dick firmy Dinafem Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Jack Herer i Purple Afghan Kush. Powstała hybryda jest feminizowaną rośliną z dominacją Sativy, której przejawem jest przesadny wzrost, bezkonkurencyjny plon i oszałamiający efekt wraz z głębokim aromatem. To arcydzieło stworzone przez niesamowity zespół hodowców Dinafem Seeds pokazuje niezwykłą moc Moby Dicka oraz owocowy smak i piękno Purple Afghan Kush.

Purple Moby Dick mogą rosnąć naprawdę duże jeśli ich podstawowe potrzeby są w pełni zaspokojone. Zapewnienie im dużo przestrzeni, nawozu, światła słonecznego i wody jest kluczem do uzyskania wspaniałych plonów. W fazie kwitnienia jej gałęzie stają się tak ciężkie, że wspieranie jest wysoce wskazane.

Zapach i smaki Purple Moby Dick można opisać jako bogatą mieszankę sosny i owoców. Efekt działania jest typowy dla Sativy, czyli niesamowicie potężna i mózgowa faza.

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Jack Herer i Purple Afghan Kush

Genotyp:       40% Indica / 60% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 60 – 70 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Orzeźwiający

Smak:        Sosny i owoców

Aromat:      Sosny i owoców

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 350 cm

Produkcja:     Indoor: 650 g/m², outdoor: 1500 g/roślina

THC:           15 – 20%

CBD:           0,01 – 0,2%

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz