LS new

Lemon Zkittle Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Lemon Zkittle jest hybrydą o ekstremalnej zawartości THC – ponad 20% z USA, która powstała przez skrzyżowanie Lemon Skunk ze Zkittle. Jest to najmocniejszy potomek, który fenomenalnie znosi stres, i jest fenotypem Yellow Lemon Zkittle. Dostarcza dużych plonów, świeżego cytrynowego aromatu oraz jasnozielonych i żółtych topów w trakcie kwitnienia.

Lemon Zkittle jest prosta w uprawie i produkuje niezwykle dużo żywicy, daje kwaśny cytrusowy aromat i pełne mocy topki. Składa się w około 60% z Sativy, jest średniej wysokości i potrzebuje 9-10 tygodni kwitnienia, żeby uzyskać plony XL.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Lemon Skunk x Zkittlez
Kwitnienie Indoor: 63 – 10 dni, Outdoor: wrzesień / październik
Genotyp 40% Indica / 60% Sativa
Efekt Relaksujący
Smak Cytrusów
Aromat Cytrusów
Wysokość Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: 450 – 500 g/m², Outdoor: 600 – 800 g/roślina
THC 20%
CBD Niskie

Producent:
Dutch Passion to jedna z najdłużej istniejących firma nasion na rynku konopnym. Oficjalnie została ona założona w 1987 w Amsterdamie, przez Henk’a van Dallen’a. Jednak działalność firmy notuje się na początki lat 70’tych. Od początku była to firma, która była mocno nastawiona na jakość. We wczesnych latach skupili się jako jedni z nielicznych na rozwoju odmian outdoorowych, podczas gdy inne firmy zbagatelizowały takie gatunki. Z upływem lat firma dostosowywała się do trendów panujących na rynku, ale zawsze starali się mieć swoje własne odmiany. Sławę przyniosły im takie odmiany jak Skunk #1, Shaman, Orange Bud czy Power Plant. Posiadają jedne z bogatszych katalogów, bo ponad 50 odmian i co roku dodają nowe. Ostatnio coraz większą popularność zdobywają ich odmiany auto kwitnące. Dutch Passion jest firmą stawiającą na rozwój. Co roku wypuszczają nowe odmiany, które planowane są dużo wcześniej. Firma ma bardzo dobrą opinię wśród holendrów.

Dodaj komentarz