Producenci +

Kategorie produktów -

8

godzilla glue feminized 70,00 616,00 

Godzilla Glue

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Czasami wszechświat działa w tajemniczy sposób, a wypadki prowadzą do lepszych rezultatów niż zamierzone. Godzilla Glue jest doskonałym przykładem tego zjawiska. Ta wysokowydajna próbka została stworzona, gdy szczep macierzysty Chem Sis został przypadkowo skrzyżowany z drugim rodzicem, Sour Dubb. Chociaż ta przypadkowa kombinacja zapewniła doskonały wynik, nie wydawała się tak idealna, jak mogłaby być. Hodowcy zaczęli więc wrzucać do mieszanki genetykę King Kong. Ten dodatek zrobił cuda dla i tak imponującej odmiany, co spowodowało znacznie krótszy czas kwitnienia, wynoszący zaledwie 8–8,5 tygodnia.

Godzilla Glue produkuje jasnozielone kwiaty o niemal fluorescencyjnych kolorach. Te pąki są zwarte, gęstei skrzą się kryształkami włosków i dużą ilością psychoaktywnej żywicy. Nawet liście są pokryte tą lepką substancją, dzięki czemu Godzilla Glue jest doskonałym wyborem do tworzenia własnych zapasów haszyszu. Ta żywica jest wypełniona terpenami, aromatycznymi cząsteczkami, które są odpowiedzialne za silny i niepowtarzalny zapach odmian konopi. Kwiaty Godzilla Glue zapewniają ostry zapach sosny, oleju napędowego i słodyczy. Te kwiaty można wykryć z daleka, więc lepiej trzymać je w zamkniętym słoju.

Wysoka zawartość THC skutkuje natychmiastowym efektem psychoaktywnym, co charakteryzuje się hajem, który motywuje, jest euforyczny i poprawia nastrój podczas rozruchu.

Godzilla Glue zachwyci hodowców zarówno pod względem ilości, jak i jakości. Biorąc pod uwagę, że spełnione są optymalne parametry światła i odżywiania, niektóre okazy są w stanie wydać plony potworków wynoszące około 1500 g / m². Rośliny uprawiane na zewnątrz są w stanie pompować równie dobrze, jak imponujące zbiory 1500 g / roślinę, które będą gotowe w połowie września.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: King Kong x Gorilla Glue #4

Genotyp:      Indica / Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 56 – 60 dni , Outdoor: połowa września

Efekt:         Euforyczny, motywujący

Aromat:        Sosny, słodyczy, diesel

Wysokość:      Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja:     Indoor: do 1500 gr/m² , outdoor: do 1500 gr/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

 

Wybierz opcje
141,00 339,00 

Lemon OG

0 out of 5
(0)
SKU: N/AWybierz opcje
201,00 482,00 

Strawberry Cookies

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Jest to szybka wersja feminizowana o zaledwie 6,5-7 tygodniowym okresie kwitnienia! Opracowanie tego szczepu zajęło 2 lata, ale czas, wysiłek i pasja przyniosły doskonały rezultat! Wybrano najsłodszy i najszybszy fenotyp, używając odmiany Strawberry Cough w charakterze rodzica F1.

Wybierz opcje
16 thickbox default king kong1 57,00 563,00 

KING KONG

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Najważniejsze wartości tego zakładu to żywica, prędkość i wydajność. Używamy naszej matki Ed Rosenthal Super Bud z ekstremalną produkcją sativa, zapylanej naszym wybranym Chronicznym odwróceniem, co skutkuje szybką kwitnącą rośliną,

Dużo żywicy. Jest dobrze rozgałęziony, o energicznym wzroście wegetatywnym i szybko staje się bardzo krótkim okresem kwitnienia , który nie traci jakości podczas zbioru.

Smaki obejmują od cytryny, skunk i kadzidła, są pewne zmętnienia.

Efekt jest szybki i potężny, zapewniając szczęście, które nie jest blokowane. Bez wątpienia odmiana jest idealna do masowej produkcji roślin uprawnych.

indoor Czas: 7 do 8 tygodni

outdoor czas: późny wrzesień, początek października.

Produkcja int: 700 – 900 gr

Produkcja w przybliżeniu: około kilograma na roślinę w macierzystej ziemi.

Zalecenia:

Aero i uprawy wodne, wprowadzone bezpośrednio do 12/12

W ojczyźnie, w promieniach ultrafioletowych Słońca, mogą wytwarzać silne efekty pąków sativów.

Wybierz opcje
182,00 438,00 

Auto Elephant

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Auto Elephant to feminizowana, automatycznie kwitnąca odmiana konopi wagi ciężkiej. Monstualne pąki tej wyjątkowej odmiany sprawią, że stanie się ona z pewnością Twoim faworytem. Poziomy THC są bardzo wysokie i wynoszą do 20%. Jednakże, najbardziej wyjątkowym aspektem tej wspaniałej odmiany jest bardzo wysoki poziom CBD, tj. do 10%. W połączeniu z wysokimi poziomami THC, można spodziewać się wyjątkowych efektów działania w postaci bezlitośnie niszczącego każdy poziom stresu haju. Ta podnosząca na duchu genetyka Sativa i potężny haj, dzięki ekstremalnym poziomom THC doskonale łączą się z fizycznie relaksującymi efektami działania CBD. Odmiana automatycznie kwitnąca w prawdziwie najlepszym wydaniu!

Wybierz opcje
219,00 526,00 

Purple OG Punch

0 out of 5
(0)
SKU: N/AWybierz opcje
49 thickbox default brooklyn mango1 70,00 268,00 

BROOKLYN MANGO

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Badanie na rzecz Brooklyn Mango zaczęło poszukiwać roślin o silnym zapachu Mango z twardymi pączkami. Zaczęliśmy korzystać z naszej matki Ed Rosenthal Super Bud, wybranej z oryginalnych nasion Sensi Seeds,

Czas kwitnienia wewnętrznego: 8 do 9 tygodni

Kwitnienie Zewnętrzne: Zasady / październik

Wartość produkcji: 500 – 700 gr (może być zmaksymalizowana w SOG lub SCROG, hydro lub aero).

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 g (w zależności od metod można zwiększyć lub zmniejszyć).

Wybierz opcje
169,00 405,00 

Black Lebanon

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Black Lebanon to prawdziwa gratka dla konesera oldschoolowych szczepów. To jedna z najsilniejszych odmian z Libanu, przez co jest naturalnie bardzo odporna na wysokie temperatury i suchy klimat.

Wybierz opcje
187,00 449,00 

Bruce Lemon Diesel

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Bruce Lemon Diesel ma bardzo intensywny i ostry, dominujący aromat i smak oleju napędowego. Jest to energiczna odmiana marihuany hybrydowej 50/50 z mocnymi i wytrzymałymi gałęziami. Rośnie szybko zarówno w fazie wegetatywnej oraz w fazie kwitnienia i jest bardzo odpowiednia do uprawy SCROG.

Produkuje duże i masywne kwiaty, pokryte grubą warstwą trichomów. Ma wysoki profil kannabinoidowy z poziomami THC wynoszącymi około 20-25%. Można spodziewać się bardzo silnego efektu.

Wybierz opcje
sativa collection1 211,00 

SATIVA PURE ORIGIN COLLECTION – 8 SEEDS

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania world of seeds

2x  Wild Thailand

2x  Amesia

2x  Strawberry Blue

2x  New York 47

Wybierz opcje
67 thickbox default kong 471 66,00 251,00 

KONG 47

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Nasz King Kong „butal cut” x niesamowity Ak-47 (poważne ziarna nasion oryginalne wycięte nasiona)

Szybka i brutalna wydajność.

Wybierz opcje
60 thickbox default crystal m e t h1 79,00 304,00 

CRYSTAL M.E.T.H.

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Nasz wolny odsetek jest absolutnie psychodeliczny. Jest to przeciwieństwo naszego Painkiller, podczas gdy Painkiller jest przeznaczony do celów leczniczych, Crystal jest dla zabawy, śmiejąc się i odchodząc na rzeczywistości do wyższego poziomu zrozumienia i wiedzy

Czas rozkwitu int: 8 do 10 tygodni

Czas boom na zewnątrz: połowy / koniec października

Produkcja w: 500 – 700 gr

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 gr

Wybierz opcje
68 thickbox default auto king kong1 57,00 563,00 

Auto King Kong

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

King Kong automatycznie kwitnąca wersja !!

Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella XX1 672,00 

Cinderella XX

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Nasiona konopi Cinderella XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Princess i wyselekcjonowanej samicy C99. To feminizowana wersja legendarnego Cinderella 99, stworzona przez światowej sławy hodowcę Dr Soul, z wszystkimi oryginalnymi cechami nienaruszonymi: oszałamiająca moc, intensywny smak i wysoka wydajność.

Nasiona Cinderella XX nikogo nie zawiodą, ponieważ ta feminizowana wersja zamienia się w bajeczne rośliny konopi, które są całkowicie pokryte super śmierdzącymi żywicznymi topami o niszczycielskiej sile.

Smak i aromat Cinderella XX są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Jej efekt jest tak mózgowy, orzeźwiający i energetyzujący, że doskonale nadaje się do wykonywania kreatywnych działań.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Princess x C99
Kwitnienie Indoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp Indica / Sativa
Efekt Orzeźwiający i energetyzujący
Smak Słodki
Aromat Tropikalny
Wysokość Indoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.
Wybierz opcje
191,00 460,00 

Auto Bruce Lemon Diesel

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Najlepsze odmiany automatycznie kwitnące tworzone są poprzez połączenie najlepszych cech elitarnej genetyki rodzicielskiej. Auto Bruce Lemon Diesel łączy w sobie legendarnego amerykańskiego potwora – Bruce Bannera z dość popularną odmianą Lemon OG. Ta wyjątkowa, silna odmiana automatyczna otrzymała w spadku niezwykle wysokie poziomy THC oraz bardzo wysoką wydajność.

Wybierz opcje
269,00 646,00 

TnT Trichome

0 out of 5
(0)
SKU: N/AWybierz opcje
224,00 536,00 

Super Mad Sky Floater

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Super Mad Sky Floater to niesamowicie silna odmiana hybrydowa z jednymi z najlepszych poziomów THC. Ta elitarna hybryda jest uprawiana ze względu na jakość, a nie plony (które są nieco powyżej średniej). Poziom THC zbliżający się do 30% zaobserwowano w tej odmianie, która zawiera genetykę z Hash Plant, Blueberry i NYCD.

Wybierz opcje
178,00 427,00 

Strawberry Chemdawg OG

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Strawberry Chemdawg OG to hybryda 50/50 Indica/Sativa, skrzyżowanie dwóch zwycięskich szczepów Cannabis Cup – Chemdog (aka Chemdawg) i Strawberry OG. Ta roślina obiecuje wysokie plony, bardzo wysoki poziom THC i wyraźny profil terpenowy „Diesel” o silnym, dobrze zrównoważonym działaniu.

Wybierz opcje
141,00 339,00 

Pineapple Poison

0 out of 5
(0)
SKU: N/AWybierz opcje
646,00 

Lava Freeze

0 out of 5
(0)
SKU: N/AWybierz opcje
godzilla glue feminized

Godzilla Glue

0 out of 5
(0)

Czasami wszechświat działa w tajemniczy sposób, a wypadki prowadzą do lepszych rezultatów niż zamierzone. Godzilla Glue jest doskonałym przykładem tego zjawiska. Ta wysokowydajna próbka została stworzona, gdy szczep macierzysty Chem Sis został przypadkowo skrzyżowany z drugim rodzicem, Sour Dubb. Chociaż ta przypadkowa kombinacja zapewniła doskonały wynik, nie wydawała się tak idealna, jak mogłaby być. Hodowcy zaczęli więc wrzucać do mieszanki genetykę King Kong. Ten dodatek zrobił cuda dla i tak imponującej odmiany, co spowodowało znacznie krótszy czas kwitnienia, wynoszący zaledwie 8–8,5 tygodnia.

Godzilla Glue produkuje jasnozielone kwiaty o niemal fluorescencyjnych kolorach. Te pąki są zwarte, gęstei skrzą się kryształkami włosków i dużą ilością psychoaktywnej żywicy. Nawet liście są pokryte tą lepką substancją, dzięki czemu Godzilla Glue jest doskonałym wyborem do tworzenia własnych zapasów haszyszu. Ta żywica jest wypełniona terpenami, aromatycznymi cząsteczkami, które są odpowiedzialne za silny i niepowtarzalny zapach odmian konopi. Kwiaty Godzilla Glue zapewniają ostry zapach sosny, oleju napędowego i słodyczy. Te kwiaty można wykryć z daleka, więc lepiej trzymać je w zamkniętym słoju.

Wysoka zawartość THC skutkuje natychmiastowym efektem psychoaktywnym, co charakteryzuje się hajem, który motywuje, jest euforyczny i poprawia nastrój podczas rozruchu.

Godzilla Glue zachwyci hodowców zarówno pod względem ilości, jak i jakości. Biorąc pod uwagę, że spełnione są optymalne parametry światła i odżywiania, niektóre okazy są w stanie wydać plony potworków wynoszące około 1500 g / m². Rośliny uprawiane na zewnątrz są w stanie pompować równie dobrze, jak imponujące zbiory 1500 g / roślinę, które będą gotowe w połowie września.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: King Kong x Gorilla Glue #4

Genotyp:      Indica / Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 56 – 60 dni , Outdoor: połowa września

Efekt:         Euforyczny, motywujący

Aromat:        Sosny, słodyczy, diesel

Wysokość:      Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja:     Indoor: do 1500 gr/m² , outdoor: do 1500 gr/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

 

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

70,00 616,00  Wybierz opcje
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

141,00 339,00  Wybierz opcje

Strawberry Cookies

0 out of 5
(0)

Jest to szybka wersja feminizowana o zaledwie 6,5-7 tygodniowym okresie kwitnienia! Opracowanie tego szczepu zajęło 2 lata, ale czas, wysiłek i pasja przyniosły doskonały rezultat! Wybrano najsłodszy i najszybszy fenotyp, używając odmiany Strawberry Cough w charakterze rodzica F1.

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

201,00 482,00  Wybierz opcje
16 thickbox default king kong1

KING KONG

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Najważniejsze wartości tego zakładu to żywica, prędkość i wydajność. Używamy naszej matki Ed Rosenthal Super Bud z ekstremalną produkcją sativa, zapylanej naszym wybranym Chronicznym odwróceniem, co skutkuje szybką kwitnącą rośliną,

Dużo żywicy. Jest dobrze rozgałęziony, o energicznym wzroście wegetatywnym i szybko staje się bardzo krótkim okresem kwitnienia , który nie traci jakości podczas zbioru.

Smaki obejmują od cytryny, skunk i kadzidła, są pewne zmętnienia.

Efekt jest szybki i potężny, zapewniając szczęście, które nie jest blokowane. Bez wątpienia odmiana jest idealna do masowej produkcji roślin uprawnych.

indoor Czas: 7 do 8 tygodni

outdoor czas: późny wrzesień, początek października.

Produkcja int: 700 – 900 gr

Produkcja w przybliżeniu: około kilograma na roślinę w macierzystej ziemi.

Zalecenia:

Aero i uprawy wodne, wprowadzone bezpośrednio do 12/12

W ojczyźnie, w promieniach ultrafioletowych Słońca, mogą wytwarzać silne efekty pąków sativów.

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

57,00 563,00  Wybierz opcje

Auto Elephant

0 out of 5
(0)

Auto Elephant to feminizowana, automatycznie kwitnąca odmiana konopi wagi ciężkiej. Monstualne pąki tej wyjątkowej odmiany sprawią, że stanie się ona z pewnością Twoim faworytem. Poziomy THC są bardzo wysokie i wynoszą do 20%. Jednakże, najbardziej wyjątkowym aspektem tej wspaniałej odmiany jest bardzo wysoki poziom CBD, tj. do 10%. W połączeniu z wysokimi poziomami THC, można spodziewać się wyjątkowych efektów działania w postaci bezlitośnie niszczącego każdy poziom stresu haju. Ta podnosząca na duchu genetyka Sativa i potężny haj, dzięki ekstremalnym poziomom THC doskonale łączą się z fizycznie relaksującymi efektami działania CBD. Odmiana automatycznie kwitnąca w prawdziwie najlepszym wydaniu!

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

182,00 438,00  Wybierz opcje
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

219,00 526,00  Wybierz opcje
49 thickbox default brooklyn mango1

BROOKLYN MANGO

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Badanie na rzecz Brooklyn Mango zaczęło poszukiwać roślin o silnym zapachu Mango z twardymi pączkami. Zaczęliśmy korzystać z naszej matki Ed Rosenthal Super Bud, wybranej z oryginalnych nasion Sensi Seeds,

Czas kwitnienia wewnętrznego: 8 do 9 tygodni

Kwitnienie Zewnętrzne: Zasady / październik

Wartość produkcji: 500 – 700 gr (może być zmaksymalizowana w SOG lub SCROG, hydro lub aero).

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 g (w zależności od metod można zwiększyć lub zmniejszyć).

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

70,00 268,00  Wybierz opcje

Black Lebanon

0 out of 5
(0)

Black Lebanon to prawdziwa gratka dla konesera oldschoolowych szczepów. To jedna z najsilniejszych odmian z Libanu, przez co jest naturalnie bardzo odporna na wysokie temperatury i suchy klimat.

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

169,00 405,00  Wybierz opcje

Bruce Lemon Diesel

0 out of 5
(0)

Bruce Lemon Diesel ma bardzo intensywny i ostry, dominujący aromat i smak oleju napędowego. Jest to energiczna odmiana marihuany hybrydowej 50/50 z mocnymi i wytrzymałymi gałęziami. Rośnie szybko zarówno w fazie wegetatywnej oraz w fazie kwitnienia i jest bardzo odpowiednia do uprawy SCROG.

Produkuje duże i masywne kwiaty, pokryte grubą warstwą trichomów. Ma wysoki profil kannabinoidowy z poziomami THC wynoszącymi około 20-25%. Można spodziewać się bardzo silnego efektu.

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

187,00 449,00  Wybierz opcje
sativa collection1

SATIVA PURE ORIGIN COLLECTION – 8 SEEDS

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania world of seeds

2x  Wild Thailand

2x  Amesia

2x  Strawberry Blue

2x  New York 47

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

211,00  Wybierz opcje
67 thickbox default kong 471

KONG 47

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz King Kong „butal cut” x niesamowity Ak-47 (poważne ziarna nasion oryginalne wycięte nasiona)

Szybka i brutalna wydajność.

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

66,00 251,00  Wybierz opcje
60 thickbox default crystal m e t h1

CRYSTAL M.E.T.H.

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz wolny odsetek jest absolutnie psychodeliczny. Jest to przeciwieństwo naszego Painkiller, podczas gdy Painkiller jest przeznaczony do celów leczniczych, Crystal jest dla zabawy, śmiejąc się i odchodząc na rzeczywistości do wyższego poziomu zrozumienia i wiedzy

Czas rozkwitu int: 8 do 10 tygodni

Czas boom na zewnątrz: połowy / koniec października

Produkcja w: 500 – 700 gr

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 gr

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

79,00 304,00  Wybierz opcje
68 thickbox default auto king kong1

Auto King Kong

0 out of 5
(0)

King Kong automatycznie kwitnąca wersja !!

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

57,00 563,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella XX1

Cinderella XX

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Cinderella XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Princess i wyselekcjonowanej samicy C99. To feminizowana wersja legendarnego Cinderella 99, stworzona przez światowej sławy hodowcę Dr Soul, z wszystkimi oryginalnymi cechami nienaruszonymi: oszałamiająca moc, intensywny smak i wysoka wydajność.

Nasiona Cinderella XX nikogo nie zawiodą, ponieważ ta feminizowana wersja zamienia się w bajeczne rośliny konopi, które są całkowicie pokryte super śmierdzącymi żywicznymi topami o niszczycielskiej sile.

Smak i aromat Cinderella XX są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Jej efekt jest tak mózgowy, orzeźwiający i energetyzujący, że doskonale nadaje się do wykonywania kreatywnych działań.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Princess x C99
Kwitnienie Indoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp Indica / Sativa
Efekt Orzeźwiający i energetyzujący
Smak Słodki
Aromat Tropikalny
Wysokość Indoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.
SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

672,00  Wybierz opcje

Auto Bruce Lemon Diesel

0 out of 5
(0)

Najlepsze odmiany automatycznie kwitnące tworzone są poprzez połączenie najlepszych cech elitarnej genetyki rodzicielskiej. Auto Bruce Lemon Diesel łączy w sobie legendarnego amerykańskiego potwora – Bruce Bannera z dość popularną odmianą Lemon OG. Ta wyjątkowa, silna odmiana automatyczna otrzymała w spadku niezwykle wysokie poziomy THC oraz bardzo wysoką wydajność.

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

191,00 460,00  Wybierz opcje
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

269,00 646,00  Wybierz opcje

Super Mad Sky Floater

0 out of 5
(0)

Super Mad Sky Floater to niesamowicie silna odmiana hybrydowa z jednymi z najlepszych poziomów THC. Ta elitarna hybryda jest uprawiana ze względu na jakość, a nie plony (które są nieco powyżej średniej). Poziom THC zbliżający się do 30% zaobserwowano w tej odmianie, która zawiera genetykę z Hash Plant, Blueberry i NYCD.

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

224,00 536,00  Wybierz opcje

Strawberry Chemdawg OG

0 out of 5
(0)

Strawberry Chemdawg OG to hybryda 50/50 Indica/Sativa, skrzyżowanie dwóch zwycięskich szczepów Cannabis Cup – Chemdog (aka Chemdawg) i Strawberry OG. Ta roślina obiecuje wysokie plony, bardzo wysoki poziom THC i wyraźny profil terpenowy „Diesel” o silnym, dobrze zrównoważonym działaniu.

SKU: N/A
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

178,00 427,00  Wybierz opcje
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

141,00 339,00  Wybierz opcje
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

646,00  Wybierz opcje
godzilla glue feminized

Godzilla Glue

0 out of 5
(0)

Czasami wszechświat działa w tajemniczy sposób, a wypadki prowadzą do lepszych rezultatów niż zamierzone. Godzilla Glue jest doskonałym przykładem tego zjawiska. Ta wysokowydajna próbka została stworzona, gdy szczep macierzysty Chem Sis został przypadkowo skrzyżowany z drugim rodzicem, Sour Dubb. Chociaż ta przypadkowa kombinacja zapewniła doskonały wynik, nie wydawała się tak idealna, jak mogłaby być. Hodowcy zaczęli więc wrzucać do mieszanki genetykę King Kong. Ten dodatek zrobił cuda dla i tak imponującej odmiany, co spowodowało znacznie krótszy czas kwitnienia, wynoszący zaledwie 8–8,5 tygodnia.

Godzilla Glue produkuje jasnozielone kwiaty o niemal fluorescencyjnych kolorach. Te pąki są zwarte, gęstei skrzą się kryształkami włosków i dużą ilością psychoaktywnej żywicy. Nawet liście są pokryte tą lepką substancją, dzięki czemu Godzilla Glue jest doskonałym wyborem do tworzenia własnych zapasów haszyszu. Ta żywica jest wypełniona terpenami, aromatycznymi cząsteczkami, które są odpowiedzialne za silny i niepowtarzalny zapach odmian konopi. Kwiaty Godzilla Glue zapewniają ostry zapach sosny, oleju napędowego i słodyczy. Te kwiaty można wykryć z daleka, więc lepiej trzymać je w zamkniętym słoju.

Wysoka zawartość THC skutkuje natychmiastowym efektem psychoaktywnym, co charakteryzuje się hajem, który motywuje, jest euforyczny i poprawia nastrój podczas rozruchu.

Godzilla Glue zachwyci hodowców zarówno pod względem ilości, jak i jakości. Biorąc pod uwagę, że spełnione są optymalne parametry światła i odżywiania, niektóre okazy są w stanie wydać plony potworków wynoszące około 1500 g / m². Rośliny uprawiane na zewnątrz są w stanie pompować równie dobrze, jak imponujące zbiory 1500 g / roślinę, które będą gotowe w połowie września.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: King Kong x Gorilla Glue #4

Genotyp:      Indica / Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 56 – 60 dni , Outdoor: połowa września

Efekt:         Euforyczny, motywujący

Aromat:        Sosny, słodyczy, diesel

Wysokość:      Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja:     Indoor: do 1500 gr/m² , outdoor: do 1500 gr/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

 

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

70,00 616,00  Wybierz opcje
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

141,00 339,00  Wybierz opcje

Strawberry Cookies

0 out of 5
(0)

Jest to szybka wersja feminizowana o zaledwie 6,5-7 tygodniowym okresie kwitnienia! Opracowanie tego szczepu zajęło 2 lata, ale czas, wysiłek i pasja przyniosły doskonały rezultat! Wybrano najsłodszy i najszybszy fenotyp, używając odmiany Strawberry Cough w charakterze rodzica F1.

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

201,00 482,00  Wybierz opcje
16 thickbox default king kong1

KING KONG

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Najważniejsze wartości tego zakładu to żywica, prędkość i wydajność. Używamy naszej matki Ed Rosenthal Super Bud z ekstremalną produkcją sativa, zapylanej naszym wybranym Chronicznym odwróceniem, co skutkuje szybką kwitnącą rośliną,

Dużo żywicy. Jest dobrze rozgałęziony, o energicznym wzroście wegetatywnym i szybko staje się bardzo krótkim okresem kwitnienia , który nie traci jakości podczas zbioru.

Smaki obejmują od cytryny, skunk i kadzidła, są pewne zmętnienia.

Efekt jest szybki i potężny, zapewniając szczęście, które nie jest blokowane. Bez wątpienia odmiana jest idealna do masowej produkcji roślin uprawnych.

indoor Czas: 7 do 8 tygodni

outdoor czas: późny wrzesień, początek października.

Produkcja int: 700 – 900 gr

Produkcja w przybliżeniu: około kilograma na roślinę w macierzystej ziemi.

Zalecenia:

Aero i uprawy wodne, wprowadzone bezpośrednio do 12/12

W ojczyźnie, w promieniach ultrafioletowych Słońca, mogą wytwarzać silne efekty pąków sativów.

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

57,00 563,00  Wybierz opcje

Auto Elephant

0 out of 5
(0)

Auto Elephant to feminizowana, automatycznie kwitnąca odmiana konopi wagi ciężkiej. Monstualne pąki tej wyjątkowej odmiany sprawią, że stanie się ona z pewnością Twoim faworytem. Poziomy THC są bardzo wysokie i wynoszą do 20%. Jednakże, najbardziej wyjątkowym aspektem tej wspaniałej odmiany jest bardzo wysoki poziom CBD, tj. do 10%. W połączeniu z wysokimi poziomami THC, można spodziewać się wyjątkowych efektów działania w postaci bezlitośnie niszczącego każdy poziom stresu haju. Ta podnosząca na duchu genetyka Sativa i potężny haj, dzięki ekstremalnym poziomom THC doskonale łączą się z fizycznie relaksującymi efektami działania CBD. Odmiana automatycznie kwitnąca w prawdziwie najlepszym wydaniu!

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

182,00 438,00  Wybierz opcje
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

219,00 526,00  Wybierz opcje
49 thickbox default brooklyn mango1

BROOKLYN MANGO

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Badanie na rzecz Brooklyn Mango zaczęło poszukiwać roślin o silnym zapachu Mango z twardymi pączkami. Zaczęliśmy korzystać z naszej matki Ed Rosenthal Super Bud, wybranej z oryginalnych nasion Sensi Seeds,

Czas kwitnienia wewnętrznego: 8 do 9 tygodni

Kwitnienie Zewnętrzne: Zasady / październik

Wartość produkcji: 500 – 700 gr (może być zmaksymalizowana w SOG lub SCROG, hydro lub aero).

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 g (w zależności od metod można zwiększyć lub zmniejszyć).

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

70,00 268,00  Wybierz opcje

Black Lebanon

0 out of 5
(0)

Black Lebanon to prawdziwa gratka dla konesera oldschoolowych szczepów. To jedna z najsilniejszych odmian z Libanu, przez co jest naturalnie bardzo odporna na wysokie temperatury i suchy klimat.

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

169,00 405,00  Wybierz opcje

Bruce Lemon Diesel

0 out of 5
(0)

Bruce Lemon Diesel ma bardzo intensywny i ostry, dominujący aromat i smak oleju napędowego. Jest to energiczna odmiana marihuany hybrydowej 50/50 z mocnymi i wytrzymałymi gałęziami. Rośnie szybko zarówno w fazie wegetatywnej oraz w fazie kwitnienia i jest bardzo odpowiednia do uprawy SCROG.

Produkuje duże i masywne kwiaty, pokryte grubą warstwą trichomów. Ma wysoki profil kannabinoidowy z poziomami THC wynoszącymi około 20-25%. Można spodziewać się bardzo silnego efektu.

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

187,00 449,00  Wybierz opcje
sativa collection1

SATIVA PURE ORIGIN COLLECTION – 8 SEEDS

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania world of seeds

2x  Wild Thailand

2x  Amesia

2x  Strawberry Blue

2x  New York 47

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

211,00  Wybierz opcje
67 thickbox default kong 471

KONG 47

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz King Kong „butal cut” x niesamowity Ak-47 (poważne ziarna nasion oryginalne wycięte nasiona)

Szybka i brutalna wydajność.

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

66,00 251,00  Wybierz opcje
60 thickbox default crystal m e t h1

CRYSTAL M.E.T.H.

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz wolny odsetek jest absolutnie psychodeliczny. Jest to przeciwieństwo naszego Painkiller, podczas gdy Painkiller jest przeznaczony do celów leczniczych, Crystal jest dla zabawy, śmiejąc się i odchodząc na rzeczywistości do wyższego poziomu zrozumienia i wiedzy

Czas rozkwitu int: 8 do 10 tygodni

Czas boom na zewnątrz: połowy / koniec października

Produkcja w: 500 – 700 gr

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 gr

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

79,00 304,00  Wybierz opcje
68 thickbox default auto king kong1

Auto King Kong

0 out of 5
(0)

King Kong automatycznie kwitnąca wersja !!

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

57,00 563,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella XX1

Cinderella XX

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Cinderella XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Princess i wyselekcjonowanej samicy C99. To feminizowana wersja legendarnego Cinderella 99, stworzona przez światowej sławy hodowcę Dr Soul, z wszystkimi oryginalnymi cechami nienaruszonymi: oszałamiająca moc, intensywny smak i wysoka wydajność.

Nasiona Cinderella XX nikogo nie zawiodą, ponieważ ta feminizowana wersja zamienia się w bajeczne rośliny konopi, które są całkowicie pokryte super śmierdzącymi żywicznymi topami o niszczycielskiej sile.

Smak i aromat Cinderella XX są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Jej efekt jest tak mózgowy, orzeźwiający i energetyzujący, że doskonale nadaje się do wykonywania kreatywnych działań.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Princess x C99
Kwitnienie Indoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp Indica / Sativa
Efekt Orzeźwiający i energetyzujący
Smak Słodki
Aromat Tropikalny
Wysokość Indoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

672,00  Wybierz opcje

Auto Bruce Lemon Diesel

0 out of 5
(0)

Najlepsze odmiany automatycznie kwitnące tworzone są poprzez połączenie najlepszych cech elitarnej genetyki rodzicielskiej. Auto Bruce Lemon Diesel łączy w sobie legendarnego amerykańskiego potwora – Bruce Bannera z dość popularną odmianą Lemon OG. Ta wyjątkowa, silna odmiana automatyczna otrzymała w spadku niezwykle wysokie poziomy THC oraz bardzo wysoką wydajność.

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

191,00 460,00  Wybierz opcje
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

269,00 646,00  Wybierz opcje

Super Mad Sky Floater

0 out of 5
(0)

Super Mad Sky Floater to niesamowicie silna odmiana hybrydowa z jednymi z najlepszych poziomów THC. Ta elitarna hybryda jest uprawiana ze względu na jakość, a nie plony (które są nieco powyżej średniej). Poziom THC zbliżający się do 30% zaobserwowano w tej odmianie, która zawiera genetykę z Hash Plant, Blueberry i NYCD.

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

224,00 536,00  Wybierz opcje

Strawberry Chemdawg OG

0 out of 5
(0)

Strawberry Chemdawg OG to hybryda 50/50 Indica/Sativa, skrzyżowanie dwóch zwycięskich szczepów Cannabis Cup – Chemdog (aka Chemdawg) i Strawberry OG. Ta roślina obiecuje wysokie plony, bardzo wysoki poziom THC i wyraźny profil terpenowy „Diesel” o silnym, dobrze zrównoważonym działaniu.

Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

178,00 427,00  Wybierz opcje
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

141,00 339,00  Wybierz opcje
Availability:

Produkt dostępny na zamówienie

646,00  Wybierz opcje
godzilla glue feminized

Godzilla Glue

0 out of 5
(0)

Czasami wszechświat działa w tajemniczy sposób, a wypadki prowadzą do lepszych rezultatów niż zamierzone. Godzilla Glue jest doskonałym przykładem tego zjawiska. Ta wysokowydajna próbka została stworzona, gdy szczep macierzysty Chem Sis został przypadkowo skrzyżowany z drugim rodzicem, Sour Dubb. Chociaż ta przypadkowa kombinacja zapewniła doskonały wynik, nie wydawała się tak idealna, jak mogłaby być. Hodowcy zaczęli więc wrzucać do mieszanki genetykę King Kong. Ten dodatek zrobił cuda dla i tak imponującej odmiany, co spowodowało znacznie krótszy czas kwitnienia, wynoszący zaledwie 8–8,5 tygodnia.

Godzilla Glue produkuje jasnozielone kwiaty o niemal fluorescencyjnych kolorach. Te pąki są zwarte, gęstei skrzą się kryształkami włosków i dużą ilością psychoaktywnej żywicy. Nawet liście są pokryte tą lepką substancją, dzięki czemu Godzilla Glue jest doskonałym wyborem do tworzenia własnych zapasów haszyszu. Ta żywica jest wypełniona terpenami, aromatycznymi cząsteczkami, które są odpowiedzialne za silny i niepowtarzalny zapach odmian konopi. Kwiaty Godzilla Glue zapewniają ostry zapach sosny, oleju napędowego i słodyczy. Te kwiaty można wykryć z daleka, więc lepiej trzymać je w zamkniętym słoju.

Wysoka zawartość THC skutkuje natychmiastowym efektem psychoaktywnym, co charakteryzuje się hajem, który motywuje, jest euforyczny i poprawia nastrój podczas rozruchu.

Godzilla Glue zachwyci hodowców zarówno pod względem ilości, jak i jakości. Biorąc pod uwagę, że spełnione są optymalne parametry światła i odżywiania, niektóre okazy są w stanie wydać plony potworków wynoszące około 1500 g / m². Rośliny uprawiane na zewnątrz są w stanie pompować równie dobrze, jak imponujące zbiory 1500 g / roślinę, które będą gotowe w połowie września.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: King Kong x Gorilla Glue #4

Genotyp:      Indica / Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 56 – 60 dni , Outdoor: połowa września

Efekt:         Euforyczny, motywujący

Aromat:        Sosny, słodyczy, diesel

Wysokość:      Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja:     Indoor: do 1500 gr/m² , outdoor: do 1500 gr/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

 

70,00 616,00  Wybierz opcje

Strawberry Cookies

0 out of 5
(0)

Jest to szybka wersja feminizowana o zaledwie 6,5-7 tygodniowym okresie kwitnienia! Opracowanie tego szczepu zajęło 2 lata, ale czas, wysiłek i pasja przyniosły doskonały rezultat! Wybrano najsłodszy i najszybszy fenotyp, używając odmiany Strawberry Cough w charakterze rodzica F1.

201,00 482,00  Wybierz opcje
16 thickbox default king kong1

KING KONG

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Najważniejsze wartości tego zakładu to żywica, prędkość i wydajność. Używamy naszej matki Ed Rosenthal Super Bud z ekstremalną produkcją sativa, zapylanej naszym wybranym Chronicznym odwróceniem, co skutkuje szybką kwitnącą rośliną,

Dużo żywicy. Jest dobrze rozgałęziony, o energicznym wzroście wegetatywnym i szybko staje się bardzo krótkim okresem kwitnienia , który nie traci jakości podczas zbioru.

Smaki obejmują od cytryny, skunk i kadzidła, są pewne zmętnienia.

Efekt jest szybki i potężny, zapewniając szczęście, które nie jest blokowane. Bez wątpienia odmiana jest idealna do masowej produkcji roślin uprawnych.

indoor Czas: 7 do 8 tygodni

outdoor czas: późny wrzesień, początek października.

Produkcja int: 700 – 900 gr

Produkcja w przybliżeniu: około kilograma na roślinę w macierzystej ziemi.

Zalecenia:

Aero i uprawy wodne, wprowadzone bezpośrednio do 12/12

W ojczyźnie, w promieniach ultrafioletowych Słońca, mogą wytwarzać silne efekty pąków sativów.

57,00 563,00  Wybierz opcje

Auto Elephant

0 out of 5
(0)

Auto Elephant to feminizowana, automatycznie kwitnąca odmiana konopi wagi ciężkiej. Monstualne pąki tej wyjątkowej odmiany sprawią, że stanie się ona z pewnością Twoim faworytem. Poziomy THC są bardzo wysokie i wynoszą do 20%. Jednakże, najbardziej wyjątkowym aspektem tej wspaniałej odmiany jest bardzo wysoki poziom CBD, tj. do 10%. W połączeniu z wysokimi poziomami THC, można spodziewać się wyjątkowych efektów działania w postaci bezlitośnie niszczącego każdy poziom stresu haju. Ta podnosząca na duchu genetyka Sativa i potężny haj, dzięki ekstremalnym poziomom THC doskonale łączą się z fizycznie relaksującymi efektami działania CBD. Odmiana automatycznie kwitnąca w prawdziwie najlepszym wydaniu!

182,00 438,00  Wybierz opcje
49 thickbox default brooklyn mango1

BROOKLYN MANGO

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Badanie na rzecz Brooklyn Mango zaczęło poszukiwać roślin o silnym zapachu Mango z twardymi pączkami. Zaczęliśmy korzystać z naszej matki Ed Rosenthal Super Bud, wybranej z oryginalnych nasion Sensi Seeds,

Czas kwitnienia wewnętrznego: 8 do 9 tygodni

Kwitnienie Zewnętrzne: Zasady / październik

Wartość produkcji: 500 – 700 gr (może być zmaksymalizowana w SOG lub SCROG, hydro lub aero).

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 g (w zależności od metod można zwiększyć lub zmniejszyć).

70,00 268,00  Wybierz opcje

Black Lebanon

0 out of 5
(0)

Black Lebanon to prawdziwa gratka dla konesera oldschoolowych szczepów. To jedna z najsilniejszych odmian z Libanu, przez co jest naturalnie bardzo odporna na wysokie temperatury i suchy klimat.

169,00 405,00  Wybierz opcje

Bruce Lemon Diesel

0 out of 5
(0)

Bruce Lemon Diesel ma bardzo intensywny i ostry, dominujący aromat i smak oleju napędowego. Jest to energiczna odmiana marihuany hybrydowej 50/50 z mocnymi i wytrzymałymi gałęziami. Rośnie szybko zarówno w fazie wegetatywnej oraz w fazie kwitnienia i jest bardzo odpowiednia do uprawy SCROG.

Produkuje duże i masywne kwiaty, pokryte grubą warstwą trichomów. Ma wysoki profil kannabinoidowy z poziomami THC wynoszącymi około 20-25%. Można spodziewać się bardzo silnego efektu.

187,00 449,00  Wybierz opcje
sativa collection1

SATIVA PURE ORIGIN COLLECTION – 8 SEEDS

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania world of seeds

2x  Wild Thailand

2x  Amesia

2x  Strawberry Blue

2x  New York 47

211,00  Wybierz opcje
67 thickbox default kong 471

KONG 47

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz King Kong „butal cut” x niesamowity Ak-47 (poważne ziarna nasion oryginalne wycięte nasiona)

Szybka i brutalna wydajność.

66,00 251,00  Wybierz opcje
60 thickbox default crystal m e t h1

CRYSTAL M.E.T.H.

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz wolny odsetek jest absolutnie psychodeliczny. Jest to przeciwieństwo naszego Painkiller, podczas gdy Painkiller jest przeznaczony do celów leczniczych, Crystal jest dla zabawy, śmiejąc się i odchodząc na rzeczywistości do wyższego poziomu zrozumienia i wiedzy

Czas rozkwitu int: 8 do 10 tygodni

Czas boom na zewnątrz: połowy / koniec października

Produkcja w: 500 – 700 gr

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 gr

79,00 304,00  Wybierz opcje
68 thickbox default auto king kong1

Auto King Kong

0 out of 5
(0)

King Kong automatycznie kwitnąca wersja !!

57,00 563,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella XX1

Cinderella XX

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Cinderella XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Princess i wyselekcjonowanej samicy C99. To feminizowana wersja legendarnego Cinderella 99, stworzona przez światowej sławy hodowcę Dr Soul, z wszystkimi oryginalnymi cechami nienaruszonymi: oszałamiająca moc, intensywny smak i wysoka wydajność.

Nasiona Cinderella XX nikogo nie zawiodą, ponieważ ta feminizowana wersja zamienia się w bajeczne rośliny konopi, które są całkowicie pokryte super śmierdzącymi żywicznymi topami o niszczycielskiej sile.

Smak i aromat Cinderella XX są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Jej efekt jest tak mózgowy, orzeźwiający i energetyzujący, że doskonale nadaje się do wykonywania kreatywnych działań.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Princess x C99
Kwitnienie Indoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp Indica / Sativa
Efekt Orzeźwiający i energetyzujący
Smak Słodki
Aromat Tropikalny
Wysokość Indoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.
672,00  Wybierz opcje

Auto Bruce Lemon Diesel

0 out of 5
(0)

Najlepsze odmiany automatycznie kwitnące tworzone są poprzez połączenie najlepszych cech elitarnej genetyki rodzicielskiej. Auto Bruce Lemon Diesel łączy w sobie legendarnego amerykańskiego potwora – Bruce Bannera z dość popularną odmianą Lemon OG. Ta wyjątkowa, silna odmiana automatyczna otrzymała w spadku niezwykle wysokie poziomy THC oraz bardzo wysoką wydajność.

191,00 460,00  Wybierz opcje

Super Mad Sky Floater

0 out of 5
(0)

Super Mad Sky Floater to niesamowicie silna odmiana hybrydowa z jednymi z najlepszych poziomów THC. Ta elitarna hybryda jest uprawiana ze względu na jakość, a nie plony (które są nieco powyżej średniej). Poziom THC zbliżający się do 30% zaobserwowano w tej odmianie, która zawiera genetykę z Hash Plant, Blueberry i NYCD.

224,00 536,00  Wybierz opcje

Strawberry Chemdawg OG

0 out of 5
(0)

Strawberry Chemdawg OG to hybryda 50/50 Indica/Sativa, skrzyżowanie dwóch zwycięskich szczepów Cannabis Cup – Chemdog (aka Chemdawg) i Strawberry OG. Ta roślina obiecuje wysokie plony, bardzo wysoki poziom THC i wyraźny profil terpenowy „Diesel” o silnym, dobrze zrównoważonym działaniu.

178,00 427,00  Wybierz opcje

Wyświetlanie 1–20 z 41 wyników