Dr Underground to niewielka firma nasion z Hiszpanii, która powstała w 2008 roku. Znani są z tego, że tworzą bardzo oryginalne i unikalne odmiany. Wielu kultywatorów doceniło ich nietypowość i nie zawiodła się na ich produktach.

Dr. Underground

godzilla glue feminized 70,00 616,00 

Godzilla Glue

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Czasami wszechświat działa w tajemniczy sposób, a wypadki prowadzą do lepszych rezultatów niż zamierzone. Godzilla Glue jest doskonałym przykładem tego zjawiska. Ta wysokowydajna próbka została stworzona, gdy szczep macierzysty Chem Sis został przypadkowo skrzyżowany z drugim rodzicem, Sour Dubb. Chociaż ta przypadkowa kombinacja zapewniła doskonały wynik, nie wydawała się tak idealna, jak mogłaby być. Hodowcy zaczęli więc wrzucać do mieszanki genetykę King Kong. Ten dodatek zrobił cuda dla i tak imponującej odmiany, co spowodowało znacznie krótszy czas kwitnienia, wynoszący zaledwie 8–8,5 tygodnia.

Godzilla Glue produkuje jasnozielone kwiaty o niemal fluorescencyjnych kolorach. Te pąki są zwarte, gęstei skrzą się kryształkami włosków i dużą ilością psychoaktywnej żywicy. Nawet liście są pokryte tą lepką substancją, dzięki czemu Godzilla Glue jest doskonałym wyborem do tworzenia własnych zapasów haszyszu. Ta żywica jest wypełniona terpenami, aromatycznymi cząsteczkami, które są odpowiedzialne za silny i niepowtarzalny zapach odmian konopi. Kwiaty Godzilla Glue zapewniają ostry zapach sosny, oleju napędowego i słodyczy. Te kwiaty można wykryć z daleka, więc lepiej trzymać je w zamkniętym słoju.

Wysoka zawartość THC skutkuje natychmiastowym efektem psychoaktywnym, co charakteryzuje się hajem, który motywuje, jest euforyczny i poprawia nastrój podczas rozruchu.

Godzilla Glue zachwyci hodowców zarówno pod względem ilości, jak i jakości. Biorąc pod uwagę, że spełnione są optymalne parametry światła i odżywiania, niektóre okazy są w stanie wydać plony potworków wynoszące około 1500 g / m². Rośliny uprawiane na zewnątrz są w stanie pompować równie dobrze, jak imponujące zbiory 1500 g / roślinę, które będą gotowe w połowie września.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: King Kong x Gorilla Glue #4

Genotyp: Indica / Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 60 dni , Outdoor: połowa września

Efekt: Euforyczny, motywujący

Aromat: Sosny, słodyczy, diesel

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 1500 gr/m² , outdoor: do 1500 gr/roślina

THC: Wysokie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
Gorilla Daywrecker Easy Resize.com 198,00 

Gorilla Daywrecker

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Gorilla Daywrecker autorstwa Dr. Underground to nasiona feminizowane z limitowanej kolekcji pochodzące z krzyżówki dwóch elitarnych klonów: światowej sławy Gorilla Glue #4 i legendarnego Original Diesel. Powstała hybryda oferuje oszałamiające efekty i obfite zbiory.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Original Diesel x Gorilla Glue #4

Genotyp: Indica / Sativa

Kwitnienie: Indoor: 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Nie z tego świata

Aromat:

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

Wybierz opcje
16 thickbox default king kong1 57,00 563,00 

KING KONG

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Najważniejsze wartości tego zakładu to żywica, prędkość i wydajność. Używamy naszej matki Ed Rosenthal Super Bud z ekstremalną produkcją sativa, zapylanej naszym wybranym Chronicznym odwróceniem, co skutkuje szybką kwitnącą rośliną,

Dużo żywicy. Jest dobrze rozgałęziony, o energicznym wzroście wegetatywnym i szybko staje się bardzo krótkim okresem kwitnienia , który nie traci jakości podczas zbioru.

Smaki obejmują od cytryny, skunk i kadzidła, są pewne zmętnienia.

Efekt jest szybki i potężny, zapewniając szczęście, które nie jest blokowane. Bez wątpienia odmiana jest idealna do masowej produkcji roślin uprawnych.

indoor Czas: 7 do 8 tygodni

outdoor czas: późny wrzesień, początek października.

Produkcja int: 700 – 900 gr

Produkcja w przybliżeniu: około kilograma na roślinę w macierzystej ziemi.

Zalecenia:

Aero i uprawy wodne, wprowadzone bezpośrednio do 12/12

W ojczyźnie, w promieniach ultrafioletowych Słońca, mogą wytwarzać silne efekty pąków sativów.

Wybierz opcje
49 thickbox default brooklyn mango1 70,00 268,00 

BROOKLYN MANGO

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Badanie na rzecz Brooklyn Mango zaczęło poszukiwać roślin o silnym zapachu Mango z twardymi pączkami. Zaczęliśmy korzystać z naszej matki Ed Rosenthal Super Bud, wybranej z oryginalnych nasion Sensi Seeds,

Czas kwitnienia wewnętrznego: 8 do 9 tygodni

Kwitnienie Zewnętrzne: Zasady / październik

Wartość produkcji: 500 – 700 gr (może być zmaksymalizowana w SOG lub SCROG, hydro lub aero).

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 g (w zależności od metod można zwiększyć lub zmniejszyć).

Wybierz opcje
soul star feminized 70,00 268,00 

Soul Star

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Soul Star to odmiana o charakterze wywodzącym się ze szczepów rodzicielskich: Sensi Star 2004 i Peyote Purple. Ta odmiana produkuje zwarte topki o jasnozielonych kolorach, wzmocnione jasnymi białymi i pomarańczowymi kielichami. Tym estetycznym cechom anatomicznym towarzyszą szerokie i majestatyczne liście wachlarzowe, które nadają szczepowi charakterystyczny wygląd Indica.

Jej kwiaty wytwarzają duże ilości lepkiej żywicy nasyconej wysokim poziomem THC. Soul Star eliminuje stres i wywołuje uczucie zablokowania na kanapie. To potężne doświadczenie idzie w parze z oglądaniem filmów, medytacją, czytaniem i innymi relaksującymi wieczornymi zajęciami. Profil terpenowy daje wysokie odcienie cytrusów i cytryny, dzięki czemu Soul Star jest mocno odświeżającym dymem. Smaków tych można używać do tworzenia różnych pysznych artykułów spożywczych, takich jak ciasta, koktajle i sosy.

Soul Star oferuje duże i satysfakcjonujące plony. W fazie kwitnienia cyklu wzrostu produkcja kwiatów jest tak płodna, że ​​może powodować pewne problemy strukturalne. Gałęzie mogą wymagać podparcia. Roślina ma średnią i łatwą do zarządzania przez cały cykl wzrostu, dlatego można ją uprawiać w stosunkowo ograniczonych przestrzeniach. Soul Star będzie gotowa do zbiorów po okresie kwitnienia 8–9 tygodni.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Sensi Star 2004 x Peyote Purple

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Odprężająco, uspokajająco

Aromat: Cytrusowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
tangerine headband Easy Resize.com 198,00 

Tangerine Headband

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Tangerine Headband firmy Dr Underground to hybryda marihuany pochodząca z krzyżówki Tangerine Power i światowej sławy Original Diesel. Rezultatem jest feminizowany szczep, który jest synonimem smaku, potencji i wydajności.

Kwitnienie: 9–10 tygodni;

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Tangerine Power x Original Diesel

Genotyp: b.d.

Kwitnienie: Indoor: 63 – 70 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: podróżuj po świecie bez ruszania się z kanapy

Aromat: b.d.

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

Wybierz opcje
edicion limitada drunderground Easy Resize.com 198,00 

Sweet Diesel

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Sweet Diesel firmy Dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które mają swoje początki w krzyżówce Sweet z ich kolekcji i Original Diesel AKA Headband. Ta energiczna roślina oferuje hodowcom na wszystkich poziomach szansę na uzyskanie niezwykle żywicznych i pachnących upraw.

Sweet Diesel dobrze rośnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym / śródziemnomorskim lub pod osłoną szklarni. Jest dostępny tylko jako edycja limitowana!

Smak i aromat Sweet Diesel są słodkie, owocowe i wyraźne. Zapewnia naprawdę przyjemny i długotrwały efekt o dużej mocy.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Sweet (Cut) x Original Diesel ( Daywrecker cut ) AKA Headband

Genotyp: b.d.

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Relaksujący

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

Wybierz opcje
AlaDin fem1 198,00 

AlaDin

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

AlaDin dr. Underground to feminizowane nasiona marihuany, które mają swój początek w krzyżu cięcia Genio i Original Diesel (cięcie Daywrecker). Jest to dominująca Sativa znana z produkcji niezwykle silnych pąków odpornych na pleśń.

Dostępny tylko w limitowanej edycji, AlaDin oferuje wspaniałe rezultaty zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, szczególnie w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie lub pod ochroną szklarni. Krótko mówiąc, silna i zrównoważona roślina podobna do Sativy, która z pewnością zadziwi miłośników marihuany.

Smak i aromat AlaDin są wyraźne, z podpowiedziami podobnymi do tych znalezionych w linii Diesel. Zapewnia efekt ducha i długiego trwania.

Feminizowane
Genio (Wytnij) x Oryginalna opaska do włosów Diesel (Daywrecker Cut) AKA
Sativa-dominująca
Okres kwitnienia: 8-9 dni

 

Wybierz opcje
AlaDin fem1 198,00 

Soul Diesel

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Soul Diesel Dr. Underground to feminizowane nasiona marihuany, które mają swój początek w krzyżu Soul Star z ich kolekcji i Original Diesel (cut Daywrecker). Jest to mała / średniej wielkości ,wytrzymała roślina marihuany, która produkuje duże, żywiczne pączki o pysznym zapachu.

Dzięki temu nawet niedoświadczeni hodowcy z łatwością uzyskają obfite plony. Lepiej się spieszyć, jeśli chcesz je zdobyć, ponieważ jest to tylko limitowana edycja.

Smak i zapach Soul Diesel są głębokie i wyraźne, z wyraźnymi nutami cytryny i metalu. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, zarówno fizyczny jak i mózgowy.

Feminizowane
Soul Star (Dr. Underground Cut) x Original Diesel (cięcie Daywrecker) AKA Headband
Okres kwitnienia: 8-9 dni
Wewnętrzna wydajność: 450-500 g / m2
Wydajność zewnętrzna: 500-800 g / roślina

Wybierz opcje
AlaDin fem1 198,00 

Original Ganster

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Original Ganster by Dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które mają swój początek w krzyżowaniu OG Kush (cięcie Tahoe) i Original Diesel (cięcie Daywrecker). Jest to średniej wielkości ,wytrzymała roślina dominująca w Indike, która wytwarza obfite zbiory niesamowicie żywicznych i pachnących pąków. Dzięki temu plantatorzy na wszystkich poziomach będą mogli uzyskać wysokiej jakości plony o niepowtarzalnym aromacie i niesamowitej mocy.

Smak i aromat oryginalnego Ganstera są wyraźne, z nutami ziemi, cytrusów i paliwa. Zapewnia silny i długotrwały efekt, zarówno fizyczny jak i mózgowy.

Feminizowane
OG Kush (cięcie Tahoe) x Original Diesel (cięcie Daywrecker) Opaska AKA
Indica-dominująca
Okres kwitnienia: 8-9 dni
Wewnętrzna wydajność: 450 g / m2
Wydajność zewnętrzna: 500-700 g / roślina

 

Wybierz opcje
AlaDin fem1 198,00 

Diesel Cookie

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Diesel Cookie dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które powstały w wyniku połączenia ciasteczka Girl Scout Cookie (Thin Mint cut) i klonu słynnego na całym świecie Original Diesel. Jest to mocna roślina marihuany, która produkuje mnóstwo dużych, zwartych i żywicznych pąków w rękach doświadczonych hodowców lub początkujących. Wszyscy, którzy chcą spróbować, powinni się pospieszyć, ponieważ jest to tylko limitowana edycja.

Smak i aromat Diesel Cookie zostały oczywiście odziedziczone po jego poprzedniku Diesel. Zapewnia niezwykle silny i długotrwały efekt, nieodpowiedni dla okazjonalnych użytkowników.

Feminizowane
Girl Scout Cookie (Thin mint Cut) x Original Diesel (Daywrecker cut) AKA Headband
Okres kwitnienia: 8-10 dni

 

Wybierz opcje
65 thickbox default u pink kush1

U- PINK KUSH

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Po rosnącej linii, którą zdecydowaliśmy, zapraszamy do zapoznania się z 10 najbardziej wybitnymi przykładami. Naszym zamiarem jest zachowanie pewnej zmienności (przestrzeganie najwyższej jakości i wzorów, które sprawiają, że Pink Kush jest dziś klejnotem).

Underground Pink Kush jest bardzo silnym szczepem, nie potrzebuje zbyt dużo jedzenia, jest całkiem wdzięczny, ma rozróżnienie na przyjmowanie różowych stygmatów, nawet fuksji, zwieńczeń liści odcieniach czerwieni i nabiera fioletowych odcieni, te znaki są bardziej widoczne na świeżym powietrzu. )

Kwitnienie Indoor: 8 – 9 tygodni

Kwitnienie Na świeżym powietrzu: na początku października.

Pordukcja: 500 do 700 gramów na metr kwadratowy.

Produkcja: do 1 kg suchej rośliny w matce Ziemi.

Czytaj dalej
13 thickbox default killer mix 41

SURPRISE KILLER MIX 8

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

2 x Crystal METH

2 x Melon Gum

2 x Painkiller

2 x King Kong

Czytaj dalej
13 thickbox default killer mix 41 128,00 

SURPRISE KILLER MIX 4

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

1 x Crystal METH

1 x Melon Gum

1 x Painkiller

1 x King Kong

Wybierz opcje
62 thickbox default painkiller1 66,00 251,00 

PAINKILLER

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Mówimy o mieszańcach stworzonych wyłącznie do celów medycznych, idealnych do zwiększenia apetytu, zmniejszenia mdłości i zapewnienia czystego i świeżego odpoczynku podczas snu. Następnego dnia obudzisz się w idealnych warunkach.

Rozkwit indooor: 7 – 8 tygodni

Rozkwit outdoor: koniec września

Produkcja w: 450 gr – 600 gr

Produkcja: 600 do 800 g na roślinę (ziemia macierzysta)

Wybierz opcje
73 thickbox default melon gum 21 70,00 616,00 

MELON GUM

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Pyszne w bardzo dużym rozmiarze. Ta roślina była pierwotnie marzeniem, chcąc zachować niesamowity smak lawendy (nasiona somy) dzięki dotykom melona i gumy truskawkowej dzięki wybranemu Bubblegum (Serious Seeds).

Od 50 do 57 dni kwitnienia utrzymywaliśmy kolor, od niebieskiego, czerwonego i czarnego.

Melon Gum produkuje wysokie poziomy zabójców, zwłaszcza jeśli idziesz z przyjaciółmi, jest naprawdę zabawna. Niewątpliwie, jeśli szukasz rośliny o kolorach, pięknej, pełnej żywicy, twardych pąków, takich jak kamienie, niesamowity smak i ekstensywny plon, to twoja roślina.

Zapach w okresie wzrostu jest silny, zalecane jest użycie filtra. W uprawach na świeżym powietrzu stała się królową swojego ogrodu, kolory i kontrast pomiędzy białą żywicą a purpurowymi pąkami sprawiają, że ogród jest lepszym miejscem. W uprawach wodnych lub powietrznych nie powinno się dać czasu wegetatywnego, byłby chaos.

Smak różni się tym, co słodkie cytryny w mieszaninie jagód i gorzkiego melona, ​​bardzo smaczne.

Rozkwita indoor: 7 do 8 tygodni Czas

Rozkwita outdoor: pod koniec września, na początku października.

Produkcja w: 600-800gr Produkcja około kilograma na roślinę w matce Ziemi.

Wybierz opcje
67 thickbox default kong 471 66,00 251,00 

KONG 47

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Nasz King Kong “butal cut” x niesamowity Ak-47 (poważne ziarna nasion oryginalne wycięte nasiona)

Szybka i brutalna wydajność.

Wybierz opcje
60 thickbox default crystal m e t h1 79,00 304,00 

CRYSTAL M.E.T.H.

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Nasz wolny odsetek jest absolutnie psychodeliczny. Jest to przeciwieństwo naszego Painkiller, podczas gdy Painkiller jest przeznaczony do celów leczniczych, Crystal jest dla zabawy, śmiejąc się i odchodząc na rzeczywistości do wyższego poziomu zrozumienia i wiedzy

Czas rozkwitu int: 8 do 10 tygodni

Czas boom na zewnątrz: połowy / koniec października

Produkcja w: 500 – 700 gr

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 gr

Wybierz opcje
69 thickbox default black jesus og1 70,00 268,00 

BLACK JESUS OG

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Dr Underground

Tahoe OG wybrał cięte czarne fenole x Soul Star (Dr. Underground)
Praca z OG z silnym genem jest gotowa do lotu? To stworzenie było sukcesem, potencjał klonu Tahoe w połączeniu z naszą wybraną Czarną Starą Duszą daje jeden efekt silniejszy niż sobie wyobrażasz.

Czas kwitnienia w pomieszczeniu: około 8 tygodni

Kwitnienie na wolnym powietrzu: na początku października.

Wielkość rośliny: średnio.

Produkcja wewnątrz pomieszczeń: między 600g a 1kg (w zależności od metody uprawy)

Produkcja na wolnym powietrzu: do 1,5 kg w zależności od objętości gleby.

Wybierz opcje
66 thickbox default auto melon gum1 70,00 616,00 

Auto Melon Gum

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Melon Gum
Kwitnienie Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
Genotyp Indica / Sativa / Ruderalis
Efekt Relaksujący
Smak Słodki
Aromat Słodki
Wysokość Indoor: 30 – 50 cm, Outdoor: 30 – 50 cm
Produkcja Indoor: 600 – 900 g/m², Outdoor: 35 – 50 g/roślina
THC b.d.
CBD b.d.
Wybierz opcje
godzilla glue feminized

Godzilla Glue

0 out of 5
(0)

Czasami wszechświat działa w tajemniczy sposób, a wypadki prowadzą do lepszych rezultatów niż zamierzone. Godzilla Glue jest doskonałym przykładem tego zjawiska. Ta wysokowydajna próbka została stworzona, gdy szczep macierzysty Chem Sis został przypadkowo skrzyżowany z drugim rodzicem, Sour Dubb. Chociaż ta przypadkowa kombinacja zapewniła doskonały wynik, nie wydawała się tak idealna, jak mogłaby być. Hodowcy zaczęli więc wrzucać do mieszanki genetykę King Kong. Ten dodatek zrobił cuda dla i tak imponującej odmiany, co spowodowało znacznie krótszy czas kwitnienia, wynoszący zaledwie 8–8,5 tygodnia.

Godzilla Glue produkuje jasnozielone kwiaty o niemal fluorescencyjnych kolorach. Te pąki są zwarte, gęstei skrzą się kryształkami włosków i dużą ilością psychoaktywnej żywicy. Nawet liście są pokryte tą lepką substancją, dzięki czemu Godzilla Glue jest doskonałym wyborem do tworzenia własnych zapasów haszyszu. Ta żywica jest wypełniona terpenami, aromatycznymi cząsteczkami, które są odpowiedzialne za silny i niepowtarzalny zapach odmian konopi. Kwiaty Godzilla Glue zapewniają ostry zapach sosny, oleju napędowego i słodyczy. Te kwiaty można wykryć z daleka, więc lepiej trzymać je w zamkniętym słoju.

Wysoka zawartość THC skutkuje natychmiastowym efektem psychoaktywnym, co charakteryzuje się hajem, który motywuje, jest euforyczny i poprawia nastrój podczas rozruchu.

Godzilla Glue zachwyci hodowców zarówno pod względem ilości, jak i jakości. Biorąc pod uwagę, że spełnione są optymalne parametry światła i odżywiania, niektóre okazy są w stanie wydać plony potworków wynoszące około 1500 g / m². Rośliny uprawiane na zewnątrz są w stanie pompować równie dobrze, jak imponujące zbiory 1500 g / roślinę, które będą gotowe w połowie września.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: King Kong x Gorilla Glue #4

Genotyp: Indica / Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 60 dni , Outdoor: połowa września

Efekt: Euforyczny, motywujący

Aromat: Sosny, słodyczy, diesel

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 1500 gr/m² , outdoor: do 1500 gr/roślina

THC: Wysokie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
70,00 616,00  Wybierz opcje
Gorilla Daywrecker Easy Resize.com

Gorilla Daywrecker

0 out of 5
(0)

Gorilla Daywrecker autorstwa Dr. Underground to nasiona feminizowane z limitowanej kolekcji pochodzące z krzyżówki dwóch elitarnych klonów: światowej sławy Gorilla Glue #4 i legendarnego Original Diesel. Powstała hybryda oferuje oszałamiające efekty i obfite zbiory.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Original Diesel x Gorilla Glue #4

Genotyp: Indica / Sativa

Kwitnienie: Indoor: 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Nie z tego świata

Aromat:

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

SKU: N/A
198,00  Wybierz opcje
16 thickbox default king kong1

KING KONG

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Najważniejsze wartości tego zakładu to żywica, prędkość i wydajność. Używamy naszej matki Ed Rosenthal Super Bud z ekstremalną produkcją sativa, zapylanej naszym wybranym Chronicznym odwróceniem, co skutkuje szybką kwitnącą rośliną,

Dużo żywicy. Jest dobrze rozgałęziony, o energicznym wzroście wegetatywnym i szybko staje się bardzo krótkim okresem kwitnienia , który nie traci jakości podczas zbioru.

Smaki obejmują od cytryny, skunk i kadzidła, są pewne zmętnienia.

Efekt jest szybki i potężny, zapewniając szczęście, które nie jest blokowane. Bez wątpienia odmiana jest idealna do masowej produkcji roślin uprawnych.

indoor Czas: 7 do 8 tygodni

outdoor czas: późny wrzesień, początek października.

Produkcja int: 700 – 900 gr

Produkcja w przybliżeniu: około kilograma na roślinę w macierzystej ziemi.

Zalecenia:

Aero i uprawy wodne, wprowadzone bezpośrednio do 12/12

W ojczyźnie, w promieniach ultrafioletowych Słońca, mogą wytwarzać silne efekty pąków sativów.

SKU: N/A
57,00 563,00  Wybierz opcje
49 thickbox default brooklyn mango1

BROOKLYN MANGO

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Badanie na rzecz Brooklyn Mango zaczęło poszukiwać roślin o silnym zapachu Mango z twardymi pączkami. Zaczęliśmy korzystać z naszej matki Ed Rosenthal Super Bud, wybranej z oryginalnych nasion Sensi Seeds,

Czas kwitnienia wewnętrznego: 8 do 9 tygodni

Kwitnienie Zewnętrzne: Zasady / październik

Wartość produkcji: 500 – 700 gr (może być zmaksymalizowana w SOG lub SCROG, hydro lub aero).

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 g (w zależności od metod można zwiększyć lub zmniejszyć).

SKU: N/A
70,00 268,00  Wybierz opcje
soul star feminized

Soul Star

0 out of 5
(0)

Soul Star to odmiana o charakterze wywodzącym się ze szczepów rodzicielskich: Sensi Star 2004 i Peyote Purple. Ta odmiana produkuje zwarte topki o jasnozielonych kolorach, wzmocnione jasnymi białymi i pomarańczowymi kielichami. Tym estetycznym cechom anatomicznym towarzyszą szerokie i majestatyczne liście wachlarzowe, które nadają szczepowi charakterystyczny wygląd Indica.

Jej kwiaty wytwarzają duże ilości lepkiej żywicy nasyconej wysokim poziomem THC. Soul Star eliminuje stres i wywołuje uczucie zablokowania na kanapie. To potężne doświadczenie idzie w parze z oglądaniem filmów, medytacją, czytaniem i innymi relaksującymi wieczornymi zajęciami. Profil terpenowy daje wysokie odcienie cytrusów i cytryny, dzięki czemu Soul Star jest mocno odświeżającym dymem. Smaków tych można używać do tworzenia różnych pysznych artykułów spożywczych, takich jak ciasta, koktajle i sosy.

Soul Star oferuje duże i satysfakcjonujące plony. W fazie kwitnienia cyklu wzrostu produkcja kwiatów jest tak płodna, że ​​może powodować pewne problemy strukturalne. Gałęzie mogą wymagać podparcia. Roślina ma średnią i łatwą do zarządzania przez cały cykl wzrostu, dlatego można ją uprawiać w stosunkowo ograniczonych przestrzeniach. Soul Star będzie gotowa do zbiorów po okresie kwitnienia 8–9 tygodni.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Sensi Star 2004 x Peyote Purple

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Odprężająco, uspokajająco

Aromat: Cytrusowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
70,00 268,00  Wybierz opcje
tangerine headband Easy Resize.com

Tangerine Headband

0 out of 5
(0)

Tangerine Headband firmy Dr Underground to hybryda marihuany pochodząca z krzyżówki Tangerine Power i światowej sławy Original Diesel. Rezultatem jest feminizowany szczep, który jest synonimem smaku, potencji i wydajności.

Kwitnienie: 9–10 tygodni;

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Tangerine Power x Original Diesel

Genotyp: b.d.

Kwitnienie: Indoor: 63 – 70 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: podróżuj po świecie bez ruszania się z kanapy

Aromat: b.d.

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

SKU: N/A
198,00  Wybierz opcje
edicion limitada drunderground Easy Resize.com

Sweet Diesel

0 out of 5
(0)

Sweet Diesel firmy Dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które mają swoje początki w krzyżówce Sweet z ich kolekcji i Original Diesel AKA Headband. Ta energiczna roślina oferuje hodowcom na wszystkich poziomach szansę na uzyskanie niezwykle żywicznych i pachnących upraw.

Sweet Diesel dobrze rośnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym / śródziemnomorskim lub pod osłoną szklarni. Jest dostępny tylko jako edycja limitowana!

Smak i aromat Sweet Diesel są słodkie, owocowe i wyraźne. Zapewnia naprawdę przyjemny i długotrwały efekt o dużej mocy.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Sweet (Cut) x Original Diesel ( Daywrecker cut ) AKA Headband

Genotyp: b.d.

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Relaksujący

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

SKU: N/A
198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

AlaDin

0 out of 5
(0)

Dr Underground

AlaDin dr. Underground to feminizowane nasiona marihuany, które mają swój początek w krzyżu cięcia Genio i Original Diesel (cięcie Daywrecker). Jest to dominująca Sativa znana z produkcji niezwykle silnych pąków odpornych na pleśń.

Dostępny tylko w limitowanej edycji, AlaDin oferuje wspaniałe rezultaty zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, szczególnie w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie lub pod ochroną szklarni. Krótko mówiąc, silna i zrównoważona roślina podobna do Sativy, która z pewnością zadziwi miłośników marihuany.

Smak i aromat AlaDin są wyraźne, z podpowiedziami podobnymi do tych znalezionych w linii Diesel. Zapewnia efekt ducha i długiego trwania.

Feminizowane
Genio (Wytnij) x Oryginalna opaska do włosów Diesel (Daywrecker Cut) AKA
Sativa-dominująca
Okres kwitnienia: 8-9 dni

 

SKU: N/A
198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

Soul Diesel

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Soul Diesel Dr. Underground to feminizowane nasiona marihuany, które mają swój początek w krzyżu Soul Star z ich kolekcji i Original Diesel (cut Daywrecker). Jest to mała / średniej wielkości ,wytrzymała roślina marihuany, która produkuje duże, żywiczne pączki o pysznym zapachu.

Dzięki temu nawet niedoświadczeni hodowcy z łatwością uzyskają obfite plony. Lepiej się spieszyć, jeśli chcesz je zdobyć, ponieważ jest to tylko limitowana edycja.

Smak i zapach Soul Diesel są głębokie i wyraźne, z wyraźnymi nutami cytryny i metalu. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, zarówno fizyczny jak i mózgowy.

Feminizowane
Soul Star (Dr. Underground Cut) x Original Diesel (cięcie Daywrecker) AKA Headband
Okres kwitnienia: 8-9 dni
Wewnętrzna wydajność: 450-500 g / m2
Wydajność zewnętrzna: 500-800 g / roślina

SKU: N/A
198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

Original Ganster

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Original Ganster by Dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które mają swój początek w krzyżowaniu OG Kush (cięcie Tahoe) i Original Diesel (cięcie Daywrecker). Jest to średniej wielkości ,wytrzymała roślina dominująca w Indike, która wytwarza obfite zbiory niesamowicie żywicznych i pachnących pąków. Dzięki temu plantatorzy na wszystkich poziomach będą mogli uzyskać wysokiej jakości plony o niepowtarzalnym aromacie i niesamowitej mocy.

Smak i aromat oryginalnego Ganstera są wyraźne, z nutami ziemi, cytrusów i paliwa. Zapewnia silny i długotrwały efekt, zarówno fizyczny jak i mózgowy.

Feminizowane
OG Kush (cięcie Tahoe) x Original Diesel (cięcie Daywrecker) Opaska AKA
Indica-dominująca
Okres kwitnienia: 8-9 dni
Wewnętrzna wydajność: 450 g / m2
Wydajność zewnętrzna: 500-700 g / roślina

 

SKU: N/A
198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

Diesel Cookie

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Diesel Cookie dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które powstały w wyniku połączenia ciasteczka Girl Scout Cookie (Thin Mint cut) i klonu słynnego na całym świecie Original Diesel. Jest to mocna roślina marihuany, która produkuje mnóstwo dużych, zwartych i żywicznych pąków w rękach doświadczonych hodowców lub początkujących. Wszyscy, którzy chcą spróbować, powinni się pospieszyć, ponieważ jest to tylko limitowana edycja.

Smak i aromat Diesel Cookie zostały oczywiście odziedziczone po jego poprzedniku Diesel. Zapewnia niezwykle silny i długotrwały efekt, nieodpowiedni dla okazjonalnych użytkowników.

Feminizowane
Girl Scout Cookie (Thin mint Cut) x Original Diesel (Daywrecker cut) AKA Headband
Okres kwitnienia: 8-10 dni

 

SKU: N/A
198,00  Wybierz opcje
65 thickbox default u pink kush1

U- PINK KUSH

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Po rosnącej linii, którą zdecydowaliśmy, zapraszamy do zapoznania się z 10 najbardziej wybitnymi przykładami. Naszym zamiarem jest zachowanie pewnej zmienności (przestrzeganie najwyższej jakości i wzorów, które sprawiają, że Pink Kush jest dziś klejnotem).

Underground Pink Kush jest bardzo silnym szczepem, nie potrzebuje zbyt dużo jedzenia, jest całkiem wdzięczny, ma rozróżnienie na przyjmowanie różowych stygmatów, nawet fuksji, zwieńczeń liści odcieniach czerwieni i nabiera fioletowych odcieni, te znaki są bardziej widoczne na świeżym powietrzu. )

Kwitnienie Indoor: 8 – 9 tygodni

Kwitnienie Na świeżym powietrzu: na początku października.

Pordukcja: 500 do 700 gramów na metr kwadratowy.

Produkcja: do 1 kg suchej rośliny w matce Ziemi.

SKU: N/A
13 thickbox default killer mix 41

SURPRISE KILLER MIX 8

0 out of 5
(0)

Dr Underground

2 x Crystal METH

2 x Melon Gum

2 x Painkiller

2 x King Kong

SKU: N/A
13 thickbox default killer mix 41

SURPRISE KILLER MIX 4

0 out of 5
(0)

Dr Underground

1 x Crystal METH

1 x Melon Gum

1 x Painkiller

1 x King Kong

SKU: N/A
128,00  Wybierz opcje
62 thickbox default painkiller1

PAINKILLER

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Mówimy o mieszańcach stworzonych wyłącznie do celów medycznych, idealnych do zwiększenia apetytu, zmniejszenia mdłości i zapewnienia czystego i świeżego odpoczynku podczas snu. Następnego dnia obudzisz się w idealnych warunkach.

Rozkwit indooor: 7 – 8 tygodni

Rozkwit outdoor: koniec września

Produkcja w: 450 gr – 600 gr

Produkcja: 600 do 800 g na roślinę (ziemia macierzysta)

SKU: N/A
66,00 251,00  Wybierz opcje
73 thickbox default melon gum 21

MELON GUM

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Pyszne w bardzo dużym rozmiarze. Ta roślina była pierwotnie marzeniem, chcąc zachować niesamowity smak lawendy (nasiona somy) dzięki dotykom melona i gumy truskawkowej dzięki wybranemu Bubblegum (Serious Seeds).

Od 50 do 57 dni kwitnienia utrzymywaliśmy kolor, od niebieskiego, czerwonego i czarnego.

Melon Gum produkuje wysokie poziomy zabójców, zwłaszcza jeśli idziesz z przyjaciółmi, jest naprawdę zabawna. Niewątpliwie, jeśli szukasz rośliny o kolorach, pięknej, pełnej żywicy, twardych pąków, takich jak kamienie, niesamowity smak i ekstensywny plon, to twoja roślina.

Zapach w okresie wzrostu jest silny, zalecane jest użycie filtra. W uprawach na świeżym powietrzu stała się królową swojego ogrodu, kolory i kontrast pomiędzy białą żywicą a purpurowymi pąkami sprawiają, że ogród jest lepszym miejscem. W uprawach wodnych lub powietrznych nie powinno się dać czasu wegetatywnego, byłby chaos.

Smak różni się tym, co słodkie cytryny w mieszaninie jagód i gorzkiego melona, ​​bardzo smaczne.

Rozkwita indoor: 7 do 8 tygodni Czas

Rozkwita outdoor: pod koniec września, na początku października.

Produkcja w: 600-800gr Produkcja około kilograma na roślinę w matce Ziemi.

SKU: N/A
70,00 616,00  Wybierz opcje
67 thickbox default kong 471

KONG 47

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz King Kong “butal cut” x niesamowity Ak-47 (poważne ziarna nasion oryginalne wycięte nasiona)

Szybka i brutalna wydajność.

SKU: N/A
66,00 251,00  Wybierz opcje
60 thickbox default crystal m e t h1

CRYSTAL M.E.T.H.

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz wolny odsetek jest absolutnie psychodeliczny. Jest to przeciwieństwo naszego Painkiller, podczas gdy Painkiller jest przeznaczony do celów leczniczych, Crystal jest dla zabawy, śmiejąc się i odchodząc na rzeczywistości do wyższego poziomu zrozumienia i wiedzy

Czas rozkwitu int: 8 do 10 tygodni

Czas boom na zewnątrz: połowy / koniec października

Produkcja w: 500 – 700 gr

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 gr

SKU: N/A
79,00 304,00  Wybierz opcje
69 thickbox default black jesus og1

BLACK JESUS OG

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Tahoe OG wybrał cięte czarne fenole x Soul Star (Dr. Underground)
Praca z OG z silnym genem jest gotowa do lotu? To stworzenie było sukcesem, potencjał klonu Tahoe w połączeniu z naszą wybraną Czarną Starą Duszą daje jeden efekt silniejszy niż sobie wyobrażasz.

Czas kwitnienia w pomieszczeniu: około 8 tygodni

Kwitnienie na wolnym powietrzu: na początku października.

Wielkość rośliny: średnio.

Produkcja wewnątrz pomieszczeń: między 600g a 1kg (w zależności od metody uprawy)

Produkcja na wolnym powietrzu: do 1,5 kg w zależności od objętości gleby.

SKU: N/A
70,00 268,00  Wybierz opcje
66 thickbox default auto melon gum1

Auto Melon Gum

0 out of 5
(0)

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Melon Gum
Kwitnienie Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
Genotyp Indica / Sativa / Ruderalis
Efekt Relaksujący
Smak Słodki
Aromat Słodki
Wysokość Indoor: 30 – 50 cm, Outdoor: 30 – 50 cm
Produkcja Indoor: 600 – 900 g/m², Outdoor: 35 – 50 g/roślina
THC b.d.
CBD b.d.
SKU: N/A
70,00 616,00  Wybierz opcje
godzilla glue feminized

Godzilla Glue

0 out of 5
(0)

Czasami wszechświat działa w tajemniczy sposób, a wypadki prowadzą do lepszych rezultatów niż zamierzone. Godzilla Glue jest doskonałym przykładem tego zjawiska. Ta wysokowydajna próbka została stworzona, gdy szczep macierzysty Chem Sis został przypadkowo skrzyżowany z drugim rodzicem, Sour Dubb. Chociaż ta przypadkowa kombinacja zapewniła doskonały wynik, nie wydawała się tak idealna, jak mogłaby być. Hodowcy zaczęli więc wrzucać do mieszanki genetykę King Kong. Ten dodatek zrobił cuda dla i tak imponującej odmiany, co spowodowało znacznie krótszy czas kwitnienia, wynoszący zaledwie 8–8,5 tygodnia.

Godzilla Glue produkuje jasnozielone kwiaty o niemal fluorescencyjnych kolorach. Te pąki są zwarte, gęstei skrzą się kryształkami włosków i dużą ilością psychoaktywnej żywicy. Nawet liście są pokryte tą lepką substancją, dzięki czemu Godzilla Glue jest doskonałym wyborem do tworzenia własnych zapasów haszyszu. Ta żywica jest wypełniona terpenami, aromatycznymi cząsteczkami, które są odpowiedzialne za silny i niepowtarzalny zapach odmian konopi. Kwiaty Godzilla Glue zapewniają ostry zapach sosny, oleju napędowego i słodyczy. Te kwiaty można wykryć z daleka, więc lepiej trzymać je w zamkniętym słoju.

Wysoka zawartość THC skutkuje natychmiastowym efektem psychoaktywnym, co charakteryzuje się hajem, który motywuje, jest euforyczny i poprawia nastrój podczas rozruchu.

Godzilla Glue zachwyci hodowców zarówno pod względem ilości, jak i jakości. Biorąc pod uwagę, że spełnione są optymalne parametry światła i odżywiania, niektóre okazy są w stanie wydać plony potworków wynoszące około 1500 g / m². Rośliny uprawiane na zewnątrz są w stanie pompować równie dobrze, jak imponujące zbiory 1500 g / roślinę, które będą gotowe w połowie września.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: King Kong x Gorilla Glue #4

Genotyp: Indica / Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 60 dni , Outdoor: połowa września

Efekt: Euforyczny, motywujący

Aromat: Sosny, słodyczy, diesel

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 1500 gr/m² , outdoor: do 1500 gr/roślina

THC: Wysokie

CBD: Niskie

 

70,00 616,00  Wybierz opcje
Gorilla Daywrecker Easy Resize.com

Gorilla Daywrecker

0 out of 5
(0)

Gorilla Daywrecker autorstwa Dr. Underground to nasiona feminizowane z limitowanej kolekcji pochodzące z krzyżówki dwóch elitarnych klonów: światowej sławy Gorilla Glue #4 i legendarnego Original Diesel. Powstała hybryda oferuje oszałamiające efekty i obfite zbiory.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Original Diesel x Gorilla Glue #4

Genotyp: Indica / Sativa

Kwitnienie: Indoor: 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Nie z tego świata

Aromat:

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

198,00  Wybierz opcje
16 thickbox default king kong1

KING KONG

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Najważniejsze wartości tego zakładu to żywica, prędkość i wydajność. Używamy naszej matki Ed Rosenthal Super Bud z ekstremalną produkcją sativa, zapylanej naszym wybranym Chronicznym odwróceniem, co skutkuje szybką kwitnącą rośliną,

Dużo żywicy. Jest dobrze rozgałęziony, o energicznym wzroście wegetatywnym i szybko staje się bardzo krótkim okresem kwitnienia , który nie traci jakości podczas zbioru.

Smaki obejmują od cytryny, skunk i kadzidła, są pewne zmętnienia.

Efekt jest szybki i potężny, zapewniając szczęście, które nie jest blokowane. Bez wątpienia odmiana jest idealna do masowej produkcji roślin uprawnych.

indoor Czas: 7 do 8 tygodni

outdoor czas: późny wrzesień, początek października.

Produkcja int: 700 – 900 gr

Produkcja w przybliżeniu: około kilograma na roślinę w macierzystej ziemi.

Zalecenia:

Aero i uprawy wodne, wprowadzone bezpośrednio do 12/12

W ojczyźnie, w promieniach ultrafioletowych Słońca, mogą wytwarzać silne efekty pąków sativów.

57,00 563,00  Wybierz opcje
49 thickbox default brooklyn mango1

BROOKLYN MANGO

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Badanie na rzecz Brooklyn Mango zaczęło poszukiwać roślin o silnym zapachu Mango z twardymi pączkami. Zaczęliśmy korzystać z naszej matki Ed Rosenthal Super Bud, wybranej z oryginalnych nasion Sensi Seeds,

Czas kwitnienia wewnętrznego: 8 do 9 tygodni

Kwitnienie Zewnętrzne: Zasady / październik

Wartość produkcji: 500 – 700 gr (może być zmaksymalizowana w SOG lub SCROG, hydro lub aero).

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 g (w zależności od metod można zwiększyć lub zmniejszyć).

70,00 268,00  Wybierz opcje
soul star feminized

Soul Star

0 out of 5
(0)

Soul Star to odmiana o charakterze wywodzącym się ze szczepów rodzicielskich: Sensi Star 2004 i Peyote Purple. Ta odmiana produkuje zwarte topki o jasnozielonych kolorach, wzmocnione jasnymi białymi i pomarańczowymi kielichami. Tym estetycznym cechom anatomicznym towarzyszą szerokie i majestatyczne liście wachlarzowe, które nadają szczepowi charakterystyczny wygląd Indica.

Jej kwiaty wytwarzają duże ilości lepkiej żywicy nasyconej wysokim poziomem THC. Soul Star eliminuje stres i wywołuje uczucie zablokowania na kanapie. To potężne doświadczenie idzie w parze z oglądaniem filmów, medytacją, czytaniem i innymi relaksującymi wieczornymi zajęciami. Profil terpenowy daje wysokie odcienie cytrusów i cytryny, dzięki czemu Soul Star jest mocno odświeżającym dymem. Smaków tych można używać do tworzenia różnych pysznych artykułów spożywczych, takich jak ciasta, koktajle i sosy.

Soul Star oferuje duże i satysfakcjonujące plony. W fazie kwitnienia cyklu wzrostu produkcja kwiatów jest tak płodna, że ​​może powodować pewne problemy strukturalne. Gałęzie mogą wymagać podparcia. Roślina ma średnią i łatwą do zarządzania przez cały cykl wzrostu, dlatego można ją uprawiać w stosunkowo ograniczonych przestrzeniach. Soul Star będzie gotowa do zbiorów po okresie kwitnienia 8–9 tygodni.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Sensi Star 2004 x Peyote Purple

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Odprężająco, uspokajająco

Aromat: Cytrusowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

70,00 268,00  Wybierz opcje
tangerine headband Easy Resize.com

Tangerine Headband

0 out of 5
(0)

Tangerine Headband firmy Dr Underground to hybryda marihuany pochodząca z krzyżówki Tangerine Power i światowej sławy Original Diesel. Rezultatem jest feminizowany szczep, który jest synonimem smaku, potencji i wydajności.

Kwitnienie: 9–10 tygodni;

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Tangerine Power x Original Diesel

Genotyp: b.d.

Kwitnienie: Indoor: 63 – 70 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: podróżuj po świecie bez ruszania się z kanapy

Aromat: b.d.

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

198,00  Wybierz opcje
edicion limitada drunderground Easy Resize.com

Sweet Diesel

0 out of 5
(0)

Sweet Diesel firmy Dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które mają swoje początki w krzyżówce Sweet z ich kolekcji i Original Diesel AKA Headband. Ta energiczna roślina oferuje hodowcom na wszystkich poziomach szansę na uzyskanie niezwykle żywicznych i pachnących upraw.

Sweet Diesel dobrze rośnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym / śródziemnomorskim lub pod osłoną szklarni. Jest dostępny tylko jako edycja limitowana!

Smak i aromat Sweet Diesel są słodkie, owocowe i wyraźne. Zapewnia naprawdę przyjemny i długotrwały efekt o dużej mocy.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Sweet (Cut) x Original Diesel ( Daywrecker cut ) AKA Headband

Genotyp: b.d.

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Relaksujący

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

AlaDin

0 out of 5
(0)

Dr Underground

AlaDin dr. Underground to feminizowane nasiona marihuany, które mają swój początek w krzyżu cięcia Genio i Original Diesel (cięcie Daywrecker). Jest to dominująca Sativa znana z produkcji niezwykle silnych pąków odpornych na pleśń.

Dostępny tylko w limitowanej edycji, AlaDin oferuje wspaniałe rezultaty zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, szczególnie w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie lub pod ochroną szklarni. Krótko mówiąc, silna i zrównoważona roślina podobna do Sativy, która z pewnością zadziwi miłośników marihuany.

Smak i aromat AlaDin są wyraźne, z podpowiedziami podobnymi do tych znalezionych w linii Diesel. Zapewnia efekt ducha i długiego trwania.

Feminizowane
Genio (Wytnij) x Oryginalna opaska do włosów Diesel (Daywrecker Cut) AKA
Sativa-dominująca
Okres kwitnienia: 8-9 dni

 

198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

Soul Diesel

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Soul Diesel Dr. Underground to feminizowane nasiona marihuany, które mają swój początek w krzyżu Soul Star z ich kolekcji i Original Diesel (cut Daywrecker). Jest to mała / średniej wielkości ,wytrzymała roślina marihuany, która produkuje duże, żywiczne pączki o pysznym zapachu.

Dzięki temu nawet niedoświadczeni hodowcy z łatwością uzyskają obfite plony. Lepiej się spieszyć, jeśli chcesz je zdobyć, ponieważ jest to tylko limitowana edycja.

Smak i zapach Soul Diesel są głębokie i wyraźne, z wyraźnymi nutami cytryny i metalu. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, zarówno fizyczny jak i mózgowy.

Feminizowane
Soul Star (Dr. Underground Cut) x Original Diesel (cięcie Daywrecker) AKA Headband
Okres kwitnienia: 8-9 dni
Wewnętrzna wydajność: 450-500 g / m2
Wydajność zewnętrzna: 500-800 g / roślina

198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

Original Ganster

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Original Ganster by Dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które mają swój początek w krzyżowaniu OG Kush (cięcie Tahoe) i Original Diesel (cięcie Daywrecker). Jest to średniej wielkości ,wytrzymała roślina dominująca w Indike, która wytwarza obfite zbiory niesamowicie żywicznych i pachnących pąków. Dzięki temu plantatorzy na wszystkich poziomach będą mogli uzyskać wysokiej jakości plony o niepowtarzalnym aromacie i niesamowitej mocy.

Smak i aromat oryginalnego Ganstera są wyraźne, z nutami ziemi, cytrusów i paliwa. Zapewnia silny i długotrwały efekt, zarówno fizyczny jak i mózgowy.

Feminizowane
OG Kush (cięcie Tahoe) x Original Diesel (cięcie Daywrecker) Opaska AKA
Indica-dominująca
Okres kwitnienia: 8-9 dni
Wewnętrzna wydajność: 450 g / m2
Wydajność zewnętrzna: 500-700 g / roślina

 

198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

Diesel Cookie

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Diesel Cookie dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które powstały w wyniku połączenia ciasteczka Girl Scout Cookie (Thin Mint cut) i klonu słynnego na całym świecie Original Diesel. Jest to mocna roślina marihuany, która produkuje mnóstwo dużych, zwartych i żywicznych pąków w rękach doświadczonych hodowców lub początkujących. Wszyscy, którzy chcą spróbować, powinni się pospieszyć, ponieważ jest to tylko limitowana edycja.

Smak i aromat Diesel Cookie zostały oczywiście odziedziczone po jego poprzedniku Diesel. Zapewnia niezwykle silny i długotrwały efekt, nieodpowiedni dla okazjonalnych użytkowników.

Feminizowane
Girl Scout Cookie (Thin mint Cut) x Original Diesel (Daywrecker cut) AKA Headband
Okres kwitnienia: 8-10 dni

 

198,00  Wybierz opcje
65 thickbox default u pink kush1

U- PINK KUSH

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Po rosnącej linii, którą zdecydowaliśmy, zapraszamy do zapoznania się z 10 najbardziej wybitnymi przykładami. Naszym zamiarem jest zachowanie pewnej zmienności (przestrzeganie najwyższej jakości i wzorów, które sprawiają, że Pink Kush jest dziś klejnotem).

Underground Pink Kush jest bardzo silnym szczepem, nie potrzebuje zbyt dużo jedzenia, jest całkiem wdzięczny, ma rozróżnienie na przyjmowanie różowych stygmatów, nawet fuksji, zwieńczeń liści odcieniach czerwieni i nabiera fioletowych odcieni, te znaki są bardziej widoczne na świeżym powietrzu. )

Kwitnienie Indoor: 8 – 9 tygodni

Kwitnienie Na świeżym powietrzu: na początku października.

Pordukcja: 500 do 700 gramów na metr kwadratowy.

Produkcja: do 1 kg suchej rośliny w matce Ziemi.

13 thickbox default killer mix 41

SURPRISE KILLER MIX 8

0 out of 5
(0)

Dr Underground

2 x Crystal METH

2 x Melon Gum

2 x Painkiller

2 x King Kong

13 thickbox default killer mix 41

SURPRISE KILLER MIX 4

0 out of 5
(0)

Dr Underground

1 x Crystal METH

1 x Melon Gum

1 x Painkiller

1 x King Kong

128,00  Wybierz opcje
62 thickbox default painkiller1

PAINKILLER

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Mówimy o mieszańcach stworzonych wyłącznie do celów medycznych, idealnych do zwiększenia apetytu, zmniejszenia mdłości i zapewnienia czystego i świeżego odpoczynku podczas snu. Następnego dnia obudzisz się w idealnych warunkach.

Rozkwit indooor: 7 – 8 tygodni

Rozkwit outdoor: koniec września

Produkcja w: 450 gr – 600 gr

Produkcja: 600 do 800 g na roślinę (ziemia macierzysta)

66,00 251,00  Wybierz opcje
73 thickbox default melon gum 21

MELON GUM

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Pyszne w bardzo dużym rozmiarze. Ta roślina była pierwotnie marzeniem, chcąc zachować niesamowity smak lawendy (nasiona somy) dzięki dotykom melona i gumy truskawkowej dzięki wybranemu Bubblegum (Serious Seeds).

Od 50 do 57 dni kwitnienia utrzymywaliśmy kolor, od niebieskiego, czerwonego i czarnego.

Melon Gum produkuje wysokie poziomy zabójców, zwłaszcza jeśli idziesz z przyjaciółmi, jest naprawdę zabawna. Niewątpliwie, jeśli szukasz rośliny o kolorach, pięknej, pełnej żywicy, twardych pąków, takich jak kamienie, niesamowity smak i ekstensywny plon, to twoja roślina.

Zapach w okresie wzrostu jest silny, zalecane jest użycie filtra. W uprawach na świeżym powietrzu stała się królową swojego ogrodu, kolory i kontrast pomiędzy białą żywicą a purpurowymi pąkami sprawiają, że ogród jest lepszym miejscem. W uprawach wodnych lub powietrznych nie powinno się dać czasu wegetatywnego, byłby chaos.

Smak różni się tym, co słodkie cytryny w mieszaninie jagód i gorzkiego melona, ​​bardzo smaczne.

Rozkwita indoor: 7 do 8 tygodni Czas

Rozkwita outdoor: pod koniec września, na początku października.

Produkcja w: 600-800gr Produkcja około kilograma na roślinę w matce Ziemi.

70,00 616,00  Wybierz opcje
67 thickbox default kong 471

KONG 47

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz King Kong “butal cut” x niesamowity Ak-47 (poważne ziarna nasion oryginalne wycięte nasiona)

Szybka i brutalna wydajność.

66,00 251,00  Wybierz opcje
60 thickbox default crystal m e t h1

CRYSTAL M.E.T.H.

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz wolny odsetek jest absolutnie psychodeliczny. Jest to przeciwieństwo naszego Painkiller, podczas gdy Painkiller jest przeznaczony do celów leczniczych, Crystal jest dla zabawy, śmiejąc się i odchodząc na rzeczywistości do wyższego poziomu zrozumienia i wiedzy

Czas rozkwitu int: 8 do 10 tygodni

Czas boom na zewnątrz: połowy / koniec października

Produkcja w: 500 – 700 gr

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 gr

79,00 304,00  Wybierz opcje
69 thickbox default black jesus og1

BLACK JESUS OG

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Tahoe OG wybrał cięte czarne fenole x Soul Star (Dr. Underground)
Praca z OG z silnym genem jest gotowa do lotu? To stworzenie było sukcesem, potencjał klonu Tahoe w połączeniu z naszą wybraną Czarną Starą Duszą daje jeden efekt silniejszy niż sobie wyobrażasz.

Czas kwitnienia w pomieszczeniu: około 8 tygodni

Kwitnienie na wolnym powietrzu: na początku października.

Wielkość rośliny: średnio.

Produkcja wewnątrz pomieszczeń: między 600g a 1kg (w zależności od metody uprawy)

Produkcja na wolnym powietrzu: do 1,5 kg w zależności od objętości gleby.

70,00 268,00  Wybierz opcje
66 thickbox default auto melon gum1

Auto Melon Gum

0 out of 5
(0)

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Melon Gum
Kwitnienie Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
Genotyp Indica / Sativa / Ruderalis
Efekt Relaksujący
Smak Słodki
Aromat Słodki
Wysokość Indoor: 30 – 50 cm, Outdoor: 30 – 50 cm
Produkcja Indoor: 600 – 900 g/m², Outdoor: 35 – 50 g/roślina
THC b.d.
CBD b.d.
70,00 616,00  Wybierz opcje
godzilla glue feminized

Godzilla Glue

0 out of 5
(0)

Czasami wszechświat działa w tajemniczy sposób, a wypadki prowadzą do lepszych rezultatów niż zamierzone. Godzilla Glue jest doskonałym przykładem tego zjawiska. Ta wysokowydajna próbka została stworzona, gdy szczep macierzysty Chem Sis został przypadkowo skrzyżowany z drugim rodzicem, Sour Dubb. Chociaż ta przypadkowa kombinacja zapewniła doskonały wynik, nie wydawała się tak idealna, jak mogłaby być. Hodowcy zaczęli więc wrzucać do mieszanki genetykę King Kong. Ten dodatek zrobił cuda dla i tak imponującej odmiany, co spowodowało znacznie krótszy czas kwitnienia, wynoszący zaledwie 8–8,5 tygodnia.

Godzilla Glue produkuje jasnozielone kwiaty o niemal fluorescencyjnych kolorach. Te pąki są zwarte, gęstei skrzą się kryształkami włosków i dużą ilością psychoaktywnej żywicy. Nawet liście są pokryte tą lepką substancją, dzięki czemu Godzilla Glue jest doskonałym wyborem do tworzenia własnych zapasów haszyszu. Ta żywica jest wypełniona terpenami, aromatycznymi cząsteczkami, które są odpowiedzialne za silny i niepowtarzalny zapach odmian konopi. Kwiaty Godzilla Glue zapewniają ostry zapach sosny, oleju napędowego i słodyczy. Te kwiaty można wykryć z daleka, więc lepiej trzymać je w zamkniętym słoju.

Wysoka zawartość THC skutkuje natychmiastowym efektem psychoaktywnym, co charakteryzuje się hajem, który motywuje, jest euforyczny i poprawia nastrój podczas rozruchu.

Godzilla Glue zachwyci hodowców zarówno pod względem ilości, jak i jakości. Biorąc pod uwagę, że spełnione są optymalne parametry światła i odżywiania, niektóre okazy są w stanie wydać plony potworków wynoszące około 1500 g / m². Rośliny uprawiane na zewnątrz są w stanie pompować równie dobrze, jak imponujące zbiory 1500 g / roślinę, które będą gotowe w połowie września.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: King Kong x Gorilla Glue #4

Genotyp: Indica / Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 60 dni , Outdoor: połowa września

Efekt: Euforyczny, motywujący

Aromat: Sosny, słodyczy, diesel

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 1500 gr/m² , outdoor: do 1500 gr/roślina

THC: Wysokie

CBD: Niskie

 

70,00 616,00  Wybierz opcje
Gorilla Daywrecker Easy Resize.com

Gorilla Daywrecker

0 out of 5
(0)

Gorilla Daywrecker autorstwa Dr. Underground to nasiona feminizowane z limitowanej kolekcji pochodzące z krzyżówki dwóch elitarnych klonów: światowej sławy Gorilla Glue #4 i legendarnego Original Diesel. Powstała hybryda oferuje oszałamiające efekty i obfite zbiory.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Original Diesel x Gorilla Glue #4

Genotyp: Indica / Sativa

Kwitnienie: Indoor: 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Nie z tego świata

Aromat:

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

198,00  Wybierz opcje
16 thickbox default king kong1

KING KONG

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Najważniejsze wartości tego zakładu to żywica, prędkość i wydajność. Używamy naszej matki Ed Rosenthal Super Bud z ekstremalną produkcją sativa, zapylanej naszym wybranym Chronicznym odwróceniem, co skutkuje szybką kwitnącą rośliną,

Dużo żywicy. Jest dobrze rozgałęziony, o energicznym wzroście wegetatywnym i szybko staje się bardzo krótkim okresem kwitnienia , który nie traci jakości podczas zbioru.

Smaki obejmują od cytryny, skunk i kadzidła, są pewne zmętnienia.

Efekt jest szybki i potężny, zapewniając szczęście, które nie jest blokowane. Bez wątpienia odmiana jest idealna do masowej produkcji roślin uprawnych.

indoor Czas: 7 do 8 tygodni

outdoor czas: późny wrzesień, początek października.

Produkcja int: 700 – 900 gr

Produkcja w przybliżeniu: około kilograma na roślinę w macierzystej ziemi.

Zalecenia:

Aero i uprawy wodne, wprowadzone bezpośrednio do 12/12

W ojczyźnie, w promieniach ultrafioletowych Słońca, mogą wytwarzać silne efekty pąków sativów.

57,00 563,00  Wybierz opcje
49 thickbox default brooklyn mango1

BROOKLYN MANGO

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Badanie na rzecz Brooklyn Mango zaczęło poszukiwać roślin o silnym zapachu Mango z twardymi pączkami. Zaczęliśmy korzystać z naszej matki Ed Rosenthal Super Bud, wybranej z oryginalnych nasion Sensi Seeds,

Czas kwitnienia wewnętrznego: 8 do 9 tygodni

Kwitnienie Zewnętrzne: Zasady / październik

Wartość produkcji: 500 – 700 gr (może być zmaksymalizowana w SOG lub SCROG, hydro lub aero).

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 g (w zależności od metod można zwiększyć lub zmniejszyć).

70,00 268,00  Wybierz opcje
soul star feminized

Soul Star

0 out of 5
(0)

Soul Star to odmiana o charakterze wywodzącym się ze szczepów rodzicielskich: Sensi Star 2004 i Peyote Purple. Ta odmiana produkuje zwarte topki o jasnozielonych kolorach, wzmocnione jasnymi białymi i pomarańczowymi kielichami. Tym estetycznym cechom anatomicznym towarzyszą szerokie i majestatyczne liście wachlarzowe, które nadają szczepowi charakterystyczny wygląd Indica.

Jej kwiaty wytwarzają duże ilości lepkiej żywicy nasyconej wysokim poziomem THC. Soul Star eliminuje stres i wywołuje uczucie zablokowania na kanapie. To potężne doświadczenie idzie w parze z oglądaniem filmów, medytacją, czytaniem i innymi relaksującymi wieczornymi zajęciami. Profil terpenowy daje wysokie odcienie cytrusów i cytryny, dzięki czemu Soul Star jest mocno odświeżającym dymem. Smaków tych można używać do tworzenia różnych pysznych artykułów spożywczych, takich jak ciasta, koktajle i sosy.

Soul Star oferuje duże i satysfakcjonujące plony. W fazie kwitnienia cyklu wzrostu produkcja kwiatów jest tak płodna, że ​​może powodować pewne problemy strukturalne. Gałęzie mogą wymagać podparcia. Roślina ma średnią i łatwą do zarządzania przez cały cykl wzrostu, dlatego można ją uprawiać w stosunkowo ograniczonych przestrzeniach. Soul Star będzie gotowa do zbiorów po okresie kwitnienia 8–9 tygodni.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Sensi Star 2004 x Peyote Purple

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Odprężająco, uspokajająco

Aromat: Cytrusowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

70,00 268,00  Wybierz opcje
tangerine headband Easy Resize.com

Tangerine Headband

0 out of 5
(0)

Tangerine Headband firmy Dr Underground to hybryda marihuany pochodząca z krzyżówki Tangerine Power i światowej sławy Original Diesel. Rezultatem jest feminizowany szczep, który jest synonimem smaku, potencji i wydajności.

Kwitnienie: 9–10 tygodni;

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Tangerine Power x Original Diesel

Genotyp: b.d.

Kwitnienie: Indoor: 63 – 70 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: podróżuj po świecie bez ruszania się z kanapy

Aromat: b.d.

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

198,00  Wybierz opcje
edicion limitada drunderground Easy Resize.com

Sweet Diesel

0 out of 5
(0)

Sweet Diesel firmy Dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które mają swoje początki w krzyżówce Sweet z ich kolekcji i Original Diesel AKA Headband. Ta energiczna roślina oferuje hodowcom na wszystkich poziomach szansę na uzyskanie niezwykle żywicznych i pachnących upraw.

Sweet Diesel dobrze rośnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym / śródziemnomorskim lub pod osłoną szklarni. Jest dostępny tylko jako edycja limitowana!

Smak i aromat Sweet Diesel są słodkie, owocowe i wyraźne. Zapewnia naprawdę przyjemny i długotrwały efekt o dużej mocy.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Sweet (Cut) x Original Diesel ( Daywrecker cut ) AKA Headband

Genotyp: b.d.

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Relaksujący

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: b.d.

CBD: b.d.

 

198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

AlaDin

0 out of 5
(0)

Dr Underground

AlaDin dr. Underground to feminizowane nasiona marihuany, które mają swój początek w krzyżu cięcia Genio i Original Diesel (cięcie Daywrecker). Jest to dominująca Sativa znana z produkcji niezwykle silnych pąków odpornych na pleśń.

Dostępny tylko w limitowanej edycji, AlaDin oferuje wspaniałe rezultaty zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, szczególnie w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie lub pod ochroną szklarni. Krótko mówiąc, silna i zrównoważona roślina podobna do Sativy, która z pewnością zadziwi miłośników marihuany.

Smak i aromat AlaDin są wyraźne, z podpowiedziami podobnymi do tych znalezionych w linii Diesel. Zapewnia efekt ducha i długiego trwania.

Feminizowane
Genio (Wytnij) x Oryginalna opaska do włosów Diesel (Daywrecker Cut) AKA
Sativa-dominująca
Okres kwitnienia: 8-9 dni

 

198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

Soul Diesel

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Soul Diesel Dr. Underground to feminizowane nasiona marihuany, które mają swój początek w krzyżu Soul Star z ich kolekcji i Original Diesel (cut Daywrecker). Jest to mała / średniej wielkości ,wytrzymała roślina marihuany, która produkuje duże, żywiczne pączki o pysznym zapachu.

Dzięki temu nawet niedoświadczeni hodowcy z łatwością uzyskają obfite plony. Lepiej się spieszyć, jeśli chcesz je zdobyć, ponieważ jest to tylko limitowana edycja.

Smak i zapach Soul Diesel są głębokie i wyraźne, z wyraźnymi nutami cytryny i metalu. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, zarówno fizyczny jak i mózgowy.

Feminizowane
Soul Star (Dr. Underground Cut) x Original Diesel (cięcie Daywrecker) AKA Headband
Okres kwitnienia: 8-9 dni
Wewnętrzna wydajność: 450-500 g / m2
Wydajność zewnętrzna: 500-800 g / roślina

198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

Original Ganster

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Original Ganster by Dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które mają swój początek w krzyżowaniu OG Kush (cięcie Tahoe) i Original Diesel (cięcie Daywrecker). Jest to średniej wielkości ,wytrzymała roślina dominująca w Indike, która wytwarza obfite zbiory niesamowicie żywicznych i pachnących pąków. Dzięki temu plantatorzy na wszystkich poziomach będą mogli uzyskać wysokiej jakości plony o niepowtarzalnym aromacie i niesamowitej mocy.

Smak i aromat oryginalnego Ganstera są wyraźne, z nutami ziemi, cytrusów i paliwa. Zapewnia silny i długotrwały efekt, zarówno fizyczny jak i mózgowy.

Feminizowane
OG Kush (cięcie Tahoe) x Original Diesel (cięcie Daywrecker) Opaska AKA
Indica-dominująca
Okres kwitnienia: 8-9 dni
Wewnętrzna wydajność: 450 g / m2
Wydajność zewnętrzna: 500-700 g / roślina

 

198,00  Wybierz opcje
AlaDin fem1

Diesel Cookie

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Diesel Cookie dr. Underground to feminizowane nasiona konopi, które powstały w wyniku połączenia ciasteczka Girl Scout Cookie (Thin Mint cut) i klonu słynnego na całym świecie Original Diesel. Jest to mocna roślina marihuany, która produkuje mnóstwo dużych, zwartych i żywicznych pąków w rękach doświadczonych hodowców lub początkujących. Wszyscy, którzy chcą spróbować, powinni się pospieszyć, ponieważ jest to tylko limitowana edycja.

Smak i aromat Diesel Cookie zostały oczywiście odziedziczone po jego poprzedniku Diesel. Zapewnia niezwykle silny i długotrwały efekt, nieodpowiedni dla okazjonalnych użytkowników.

Feminizowane
Girl Scout Cookie (Thin mint Cut) x Original Diesel (Daywrecker cut) AKA Headband
Okres kwitnienia: 8-10 dni

 

198,00  Wybierz opcje
65 thickbox default u pink kush1

U- PINK KUSH

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Po rosnącej linii, którą zdecydowaliśmy, zapraszamy do zapoznania się z 10 najbardziej wybitnymi przykładami. Naszym zamiarem jest zachowanie pewnej zmienności (przestrzeganie najwyższej jakości i wzorów, które sprawiają, że Pink Kush jest dziś klejnotem).

Underground Pink Kush jest bardzo silnym szczepem, nie potrzebuje zbyt dużo jedzenia, jest całkiem wdzięczny, ma rozróżnienie na przyjmowanie różowych stygmatów, nawet fuksji, zwieńczeń liści odcieniach czerwieni i nabiera fioletowych odcieni, te znaki są bardziej widoczne na świeżym powietrzu. )

Kwitnienie Indoor: 8 – 9 tygodni

Kwitnienie Na świeżym powietrzu: na początku października.

Pordukcja: 500 do 700 gramów na metr kwadratowy.

Produkcja: do 1 kg suchej rośliny w matce Ziemi.

13 thickbox default killer mix 41

SURPRISE KILLER MIX 8

0 out of 5
(0)

Dr Underground

2 x Crystal METH

2 x Melon Gum

2 x Painkiller

2 x King Kong

13 thickbox default killer mix 41

SURPRISE KILLER MIX 4

0 out of 5
(0)

Dr Underground

1 x Crystal METH

1 x Melon Gum

1 x Painkiller

1 x King Kong

128,00  Wybierz opcje
62 thickbox default painkiller1

PAINKILLER

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Mówimy o mieszańcach stworzonych wyłącznie do celów medycznych, idealnych do zwiększenia apetytu, zmniejszenia mdłości i zapewnienia czystego i świeżego odpoczynku podczas snu. Następnego dnia obudzisz się w idealnych warunkach.

Rozkwit indooor: 7 – 8 tygodni

Rozkwit outdoor: koniec września

Produkcja w: 450 gr – 600 gr

Produkcja: 600 do 800 g na roślinę (ziemia macierzysta)

66,00 251,00  Wybierz opcje
73 thickbox default melon gum 21

MELON GUM

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Pyszne w bardzo dużym rozmiarze. Ta roślina była pierwotnie marzeniem, chcąc zachować niesamowity smak lawendy (nasiona somy) dzięki dotykom melona i gumy truskawkowej dzięki wybranemu Bubblegum (Serious Seeds).

Od 50 do 57 dni kwitnienia utrzymywaliśmy kolor, od niebieskiego, czerwonego i czarnego.

Melon Gum produkuje wysokie poziomy zabójców, zwłaszcza jeśli idziesz z przyjaciółmi, jest naprawdę zabawna. Niewątpliwie, jeśli szukasz rośliny o kolorach, pięknej, pełnej żywicy, twardych pąków, takich jak kamienie, niesamowity smak i ekstensywny plon, to twoja roślina.

Zapach w okresie wzrostu jest silny, zalecane jest użycie filtra. W uprawach na świeżym powietrzu stała się królową swojego ogrodu, kolory i kontrast pomiędzy białą żywicą a purpurowymi pąkami sprawiają, że ogród jest lepszym miejscem. W uprawach wodnych lub powietrznych nie powinno się dać czasu wegetatywnego, byłby chaos.

Smak różni się tym, co słodkie cytryny w mieszaninie jagód i gorzkiego melona, ​​bardzo smaczne.

Rozkwita indoor: 7 do 8 tygodni Czas

Rozkwita outdoor: pod koniec września, na początku października.

Produkcja w: 600-800gr Produkcja około kilograma na roślinę w matce Ziemi.

70,00 616,00  Wybierz opcje
67 thickbox default kong 471

KONG 47

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz King Kong “butal cut” x niesamowity Ak-47 (poważne ziarna nasion oryginalne wycięte nasiona)

Szybka i brutalna wydajność.

66,00 251,00  Wybierz opcje
60 thickbox default crystal m e t h1

CRYSTAL M.E.T.H.

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Nasz wolny odsetek jest absolutnie psychodeliczny. Jest to przeciwieństwo naszego Painkiller, podczas gdy Painkiller jest przeznaczony do celów leczniczych, Crystal jest dla zabawy, śmiejąc się i odchodząc na rzeczywistości do wyższego poziomu zrozumienia i wiedzy

Czas rozkwitu int: 8 do 10 tygodni

Czas boom na zewnątrz: połowy / koniec października

Produkcja w: 500 – 700 gr

Produkcja na zewnątrz: 800 – 1000 gr

79,00 304,00  Wybierz opcje
69 thickbox default black jesus og1

BLACK JESUS OG

0 out of 5
(0)

Dr Underground

Tahoe OG wybrał cięte czarne fenole x Soul Star (Dr. Underground)
Praca z OG z silnym genem jest gotowa do lotu? To stworzenie było sukcesem, potencjał klonu Tahoe w połączeniu z naszą wybraną Czarną Starą Duszą daje jeden efekt silniejszy niż sobie wyobrażasz.

Czas kwitnienia w pomieszczeniu: około 8 tygodni

Kwitnienie na wolnym powietrzu: na początku października.

Wielkość rośliny: średnio.

Produkcja wewnątrz pomieszczeń: między 600g a 1kg (w zależności od metody uprawy)

Produkcja na wolnym powietrzu: do 1,5 kg w zależności od objętości gleby.

70,00 268,00  Wybierz opcje
66 thickbox default auto melon gum1

Auto Melon Gum

0 out of 5
(0)

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Melon Gum
Kwitnienie Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
Genotyp Indica / Sativa / Ruderalis
Efekt Relaksujący
Smak Słodki
Aromat Słodki
Wysokość Indoor: 30 – 50 cm, Outdoor: 30 – 50 cm
Produkcja Indoor: 600 – 900 g/m², Outdoor: 35 – 50 g/roślina
THC b.d.
CBD b.d.
70,00 616,00  Wybierz opcje

Wyświetlanie 1–20 z 22 wyników