fch3 1 product full1

Kush’N’Cheese Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Kush’N’Cheese od Dinafem to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Emerald OG Kush i Old School UK Cheese. Jest to dość duża, mocna roślina marihuany o średniej wielkości liściach, która daje liczne grube topy pokryte żywicą wzdłuż gałęzi.

Ten szczep konopi ma tendencję do dość silnego rozciągania w okresie kwitnienia, dlatego zaleca się kontrolowanie jego wzrostu, a także stosowanie filtrów przeciwzapachowych. Smak i aromat Kush’N’Cheese są naprawdę wyraźne, z nutami starego sera i cytryny zmieszanej z olejem napędowym.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Emerald OG Kush x UK Cheese

Genotyp:       40% Indica / 60% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 55 – 60 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Poprawiający nastrój

Smak:          Starego sera i cytryny zmieszanej z olejem napędowym

Aromat:        Starego sera i cytryny zmieszanej z olejem napędowym

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 300 cm

Produkcja:     Indoor: 500 g/m², outdoor: 7500 – 900 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz