fip3 2 product full1

Industrial Plant Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Industrial Plant od Dinafem to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Afghani i Thai. Jest to średniej wielkości mocna roślina marihuany z szerokimi liśćmi, która daje duże topy wypełnione żywicą wzdłuż całej środkowej łodygi.

Szczególnie odpowiednia do upraw ze sztucznym światłem, wyraźny smak i aromat Industrial Plant, z nutami drewna sosnowego, cytryny i czarnego pieprzu. Zapewnia długotrwały silny efekt, zarówno fizyczny, jak i mózgowy.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Afghani x Thai

Genotyp:       50% Indica / 50% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 45 – 50 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Drewna sosnowego, cytryny i czarnego pieprzu

Aromat:      Drewna sosnowego, cytryny i czarnego pieprzu

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 250 cm

Produkcja:     Indoor: 625 g/m², outdoor: 1300 g/roślina

THC:           10 – 14%

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz