f0003102 2 product full1

Haze XXL Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Haze XXL Auto od Dinafem Seeds wywodzi się z krzyżówki Jack Herer z Haze 2.0 Auto. Jest to ulepszona wersja Haze 2.0 Auto.

Ta średnia / duża roślina rośnie bardzo energicznie i ma silną strukturę z wieloma rozgałęzieniami wypełnionymi długimi grubymi pąkami pokrytymi żywicą.

Sativa, która oferuje wysokiej jakości rośliny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, nikogo nie zawiedzie, ponieważ szybko rozwija doskonały obfity produkt końcowy. Najlepiej byłoby sadzić ją w połowie maja, aby skorzystać z intensywności i czasu trwania światła.

Smak i aromat są intensywne, z nutami kadzidła, sosny, cytryny i egzotycznego drewna. Zapewnia długotrwały silny, podnoszący na duchu stan euforii.

 

Typ:           Automatyczne

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Jack Herer x Haze 2.0 Auto

Genotyp:       Dominacja Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 85 dni, Outdoor: październik

Efekt:        Podnoszący na duchu

Smak:        Kadzidła, sosny, cytryny i egzotycznego drewna

Aromat:        Kadzidła, sosny, cytryny i egzotycznego drewna

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 140 cm

Produkcja:     Indoor: 400 g/m², outdoor: 80 – 250 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz