f000282 2 product full1

Haze Auto 2.0 Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Haze 2.0 Auto firmy Dinafem to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Haze Auto i Jack Herer. Jest to raczej mała, wytrzymała roślina marihuany, która daje gęste, zwarte i żywiczne topki na wszystkich gałęziach.

Wskazane jest, aby dodać 30% kokosowego włókna kokosowego do gleby, aby zmaksymalizować wyniki.

Smak i aromat Haze 2.0 Auto są wyraźne, z nutą sosny, kadzidła i przypraw. Zapewnia silny efekt, bardziej fizyczny niż mózgowy.

 

Typ:           Automatyczne

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Haze Auto x Jack Herer

Genotyp:       30% Indica / 70% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 70 – 80 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący fizycznie

Smak:        Sosny, kadzidła i przypraw

Aromat:      Sosny, kadzidła i przypraw

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 60 – 120 cm

Produkcja:     Indoor: 50 – 170 g/m², outdoor: 60 – 185 g/roślina

THC:           10 – 15%

CBD:           0,01 – 0,2%

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz