critical kush dinafem product full1

Critical Kush Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Critical Kush firmy Dinafem to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Critical + i Emerald OG Kush. Jest to średniej wysokości, łatwa w uprawie, wytrzymała roślina marihuany o średnich liściach, która daje mnóstwo żywicznych topków na całej roślinie.

Wyjątkowy smak i aromat Critical Kush są naprawdę wyraźne, słodkie i owocowe, z nutą Diesel i cytryny. Zapewnia silny i relaksujący efekt.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Critical + x Emerald OG Kush

Genotyp:      Dominacja Indica

Kwitnienie:    Indoor: 55 – 60 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Słodki i owocowy, z nutą Diesel i cytryny

Aromat:      Słodki i owocowy, z nutą Diesel i cytryny

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: b.d.

Produkcja:     Indoor:500 g/m², outdoor: 600 – 900 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz