fcj3 2 product full1

Critical Jack Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Critical Jack od Dinafem Seeds to nasiona konopi, które mają swoje początki w krzyżówce Critical + i Jack Herer. 

Jest to dość duża, wytrzymała roślina o średnich liściach, która produkuje obfite plony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Odporna na pleśń i szkodniki.

Smak i aromat Critical Jack są wyraźne i owocowe, z intensywnymi nutami cytryny, jagód, kadzideł i przypraw. Zapewnia silny, zrównoważony, fizyczny i mózgowy efekt.

Critical Jack od Dinafem zdobył pierwszą nagrodę w kategorii Outdoor na V Copa Cata Zona Norte (Buenos Aires, Argentyna, wrzesień 2019). I nagroda w kategorii „Outdoor Sativa” na Pucharze UCLA (Unión Cannábica Latinoamericana). Został również nagrodzony pierwszą nagrodą w kategorii Best Shatter Pucharu San Bernardino Hempcon Cup w 2015 w USA, dzięki ekstraktowi opracowanemu przez Cracker Jack Extractions. 

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Critical + x Jack Herer

Genotyp:       40% Indica / 60% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 60 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Owocowy, z nutami cytryny, jagód, kadzideł i przypraw

Aromat:      Owocowy, z nutami cytryny, jagód, kadzideł i przypraw

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 300 cm

Produkcja:     Indoor: 625 g/m², outdoor: 1200 g/roślina

THC:           15 – 20%

CBD:           0,01 – 0,2%

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz