f002924 2 TLJ1yRn product full1

California Hash Plant Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


California Hash Plant od Dinafem Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki California Hash Plant i Northern Lights.

Jest to odporna roślina marihuany, która wytwarza obfite ilości szczytów nawet w wilgotnych warunkach i w rękach niedoświadczonych hodowców. Odporna na pleśń i szkodniki, nadaje się do małych pomieszczeń i wszelkiego rodzaju klimatów.

Smak i aromat California Hash Plant są łagodne i słodkie, z nutami afgańskiego haszu i ziemi. Zapewnia silny, długotrwały efekt fizyczny.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:      California Hash Plant x Northern Light

Genotyp:       90% Indica / 10% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 45 – 50 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Łagodny i słodki, z nutami afgańskiego haszu i ziemi

Aromat:      Łagodny i słodki, z nutami afgańskiego haszu i ziemi

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 250 cm

Produkcja:     Indoor: 500 g/m², outdoor: 1100 g/roślina

THC:           8 – 12%

CBD:           Średnie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz