f0003049 2 GZNiTSw product full1

Bubba Kush Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Nasiona marihuany Bubba Kush od Dinafem pochodzą z elitarnego klonu Bubba Kush z przed 1998.

Jest to mała, wytrzymała roślina marihuany z dużymi, wydłużonymi liśćmi, która wytwarza grube, żywiczne pąki i przybiera fioletowe odcienie, gdy temperatura w nocy jest niska. Nadaje się dobrze do małych pomieszczeń i dla producentów na wszystkich poziomach zaawansowania.

Smak i aromat Bubba Kush są wyraźne, z nutami ziemi, przyprawami, kawą, paliwem i owocami cytrusowymi. Zapewnia silny, długotrwały, relaksujący efekt.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Pre’98 Bubba Kush x Pre’98 Bubba Kush

Genotyp:      90% Indica / 10% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Ziemi, przypraw, kawy, paliwa i owoców cytrusowych

Aromat:      Ziemi, przypraw, kawy, paliwa i owoców cytrusowych

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 250 cm

Produkcja:     Indoor: 500 g/m², outdoor: 600 – 800 g/roślina

THC:           18%

CBD:           0,22%

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz