f002922 2 jpydcq9 product full1

Blue Widow Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Blue Widow od Dinafem Seeds to nasiona konopi, których korzenie sięgają krzyżówki BlueberryWhite Widow.

Jest to mała, wytrzymała roślina marihuany z szerokimi liśćmi, która nabiera niebieskawych i czerwonawych odcieni podczas zimnych nocy. Blue Widow wytwarza obfite plony grubych, żywicznych topów nawet w wilgotnych warunkach. Jest wysoce odporna na pleśń i szkodniki.

Smak i aromat Blue Widow są wyraźne, słodkie i owocowe. Zapewnia silny, relaksujący efekt. Nadaje się do użytku leczniczego.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Blueberry x White Widow

Genotyp:       50% Indica / 50% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 50 – 55 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:          Słodki, owocowy

Aromat:      Słodki, owocowy

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 300 cm

Produkcja:     Indoor: 525 g/m², outdoor: 1100 g/roślina

THC:           12 – 16%

CBD:          Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz