f0003069 2 z7zENgr product full1

Bubba Kush Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Bubba Kush Auto autorstwa Dinafem Seeds wywodzi się z krzyżówki między Bubba Kush Pre’98, a White Widow Autoflowering. Jest to najnowsza wersja znanej kalifornijskiej Indici.

Ma strukturę gęstego i silnego maleńkiego drzewa o niewielkiej odległości między węzłami, dużych szerokich liściach i gałęziach obciążonych ciężkimi, zwartymi topami wypełnionymi żywicą.

Ta odmiana konopi działa bardzo dobrze, niezależnie od doświadczenia hodowcy. Jej smak i aromat są intensywne, z nutami oleju i ziemi. Ma bardzo silny, długotrwały efekt, naprawdę odpowiedni do relaksu.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Bubba Kush Pre’98 x White Widow Auto

Genotyp:       Dominacja Indica

Kwitnienie:    Indoor: 70 – 80 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Oleju i ziemi

Aromat:      Oleju i ziemi

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 140 cm

Produkcja:     Indoor: 400 – 450 g/m², outdoor: 50 – 150 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           0,5%

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz