f0003106 2 HGZsBJA product full1

Blue Kush Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Blue Kush Autoflowering firmy Dinafem Seeds to nasiona konopi indyjskich, które mają swoje początki w skrzyżowaniu OG Kush Autoflowering i Auto Blueberry.

Jest to dość duża, odporna roślina marihuany o średnich liściach, która rośnie bardzo energicznie i daje pyszne, zwarte pąki, wydzielające łagodny owocowy zapach.

Smak i aromat Blue Kush Autoflowering są wyraźne dzięki złożonym nutom cytryny i oleju. Zapewnia silny i zrównoważony haj z efektami fizycznymi i mózgowymi.

 

Typ:           Automatyczne

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Blueberry Auto x OG Kush Autoflowering

Genotyp:       50% Indica / 50% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 75 dni, Outdoor: październik

Efekt:        Silny, zrównoważony haj z efektami fizycznymi i mózgowymi

Smak:      Cytryny i oleju

Aromat:      Cytryny i oleju

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 150 cm

Produkcja:     Indoor: 350 – 400 g/m², outdoor: 50 – 170 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz