BlueOX bigthumb1

Blue OX Regular Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Blue OX od Rare Dankness to zwykłe nasiona marihuany, które mają swoje korzenie w krzyżu Old Blue i OX. Jest to łatwa w uprawie, średniej wielkości i wytrzymała roślina dominująca w Indike z fioletowymi, wydłużonymi liśćmi i niesamowitymi pąkami całkowicie pokrytymi śmierdzącą i smaczną żywicą.

Blue OX dobrze rośnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Biorąc pod uwagę jej właściwości terapeutyczne, jest to bardzo przydatne dla osób cierpiących na brak apetytu i napięcie mięśni.

Smak i aromat Blue OX są intensywne i lekko owocowe, z nutami kawy, czekolady i gatunków. Zapewnia potężny i relaksujący efekt o długim czasie trwania.

Regularny
Old Blue x OX
Indica-dominująca
Okres kwitnienia: 60-70 dni
Wewnętrzna wydajność: 400-450 g / m2
Zbiorów na zewnątrz: w połowie października
Wydajność zewnętrzna: do 800 g / roślinę
THC: wysoki

 

Producent:
Firma Rare Dankness™ została założona w 2010 roku po wielu latach uprawy, zbierania, konserwowania i eksperymentowania z wieloma odmianami konopi. Dzięki naszej globalnej sieci przyjaciół Rare Dankness™ mógł pracować z niektórymi z najbardziej poszukiwanych i wysoce pożądanych genetyk.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych.Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz