501 New3 ss1

501ST OG Regular Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


501ST OG od Rare Dankness to nasienie konopi, które ma swój początek w krzyżowym Skywalkerze OG i Rzadkim Dankness # 1. Jest to średniej wielkości i wytrzymała roślina dominująca  w Indike, która produkuje liczne gęste pąki przepełnione żywicą. Na szczególną uwagę zasługują fioletowe, pachnące trichomy.

501ST OG, będąc tak szybko kwitnącym, kwitnie w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz, szczególnie w ciepłym, śródziemnomorskim klimacie lub w szklarni.

Smak i aromat 501ST OG są wyraźne, z nutami słodkich owoców, cytryny, paliwa, gatunków i Kush. Zapewnia silny, relaksujący i długotrwały efekt, który z pewnością oczaruje poszukiwaczy mocnych wrażeń.

Regularny
Skywalker OG x Rough Dankness # 1
Indica-dominująca
Okres kwitnienia: 50-65 dni
Wewnętrzna wydajność: 450-500 g / m2
Zbiorów na zewnątrz: w połowie września / października
Wydajność zewnętrzna: 600-800 g / roślina
THC: wysoki

 

Producent:
Firma Rare Dankness™ została założona w 2010 roku po wielu latach uprawy, zbierania, konserwowania i eksperymentowania z wieloma odmianami konopi. Dzięki naszej globalnej sieci przyjaciół Rare Dankness™ mógł pracować z niektórymi z najbardziej poszukiwanych i wysoce pożądanych genetyk.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych.Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz