large vanilla kush 1 6495191

Vanilla Kush Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Vanilla Kush firmy Barney’s Farm to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Afghani Kush i Kashmir. Jest to mała, wytrzymała roślina marihuany o cienkich liściach, która wytwarza dużo zwartych i czerwonawych topów pokrytych żywicą.

Smak i aromat Vanilla Kush są wyraźne i owocowe z nutami lawendy, pikantnej wanilii i cytryny. Zapewnia mocny i relaksujący długotrwały efekt.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Afghani Kush x Kashmir
Kwitnienie Indoor: 55 – 60 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp 80% Indica / 20% Sativa
Efekt Uspokajający
Smak Słodki, wanilii
Aromat Wanilii, lawendy 
Wysokość Indoor: 90 cm, Outdoor: 100 cm
Produkcja Indoor: 600 g/m², Outdoor: 700 – 800 g/roślina
THC 22%
CBD 1,2%

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz